Твір на тему: «Морально-етичні проблеми сучасності, які мене хвилюють»


Твір на тему: «Морально-етичні проблеми сучасності, які мене хвилюють» 4.16/5 (83.16%) 19 голос[ов]

Особисто я не вважаю, що сучасні люди так вже сильно відрізняються від тих людей, які жили сто, двісті чи навіть триста років тому. Тому, як мені здається, морально-етичні проблеми сучасного суспільства точно такі ж, якими вони були в минулі часи. Людина в усі часи була слабкою і робила неблагородні, непорядні та безвідповідальні вчинки, точно так само вона вчиняє їх сьогодні, і буде вчиняти в майбутньому. Тому питання морально-етичних проблем суспільства завжди буде актуальним.

Мене завжди хвилювала проблема брехні людей. Мені дуже неприємно, коли мене обманюють або брешуть. Точно так само мені неприємно, коли я бачу, як брешуть комусь іншому з мого оточення. Обурює це мене відразу з кількох причин. По-перше, брехуни завжди дуже слабкі люди, які не мають сміливості визнати правду. Здавалося б, невже вони не розуміють, що, обманюючи іншого, вони обманюють самих себе, оскільки бояться визнати правду? Брехня, точно так само, як і лицемірство, це слабкості, які мені дуже складно комусь пробачити.

Також мене досить сильно турбує неповага до батьків. Звичайно, кожен такий випадок індивідуальний і неповторний. Іноді батьки бувають нечесні або жорстокі по відношенню до своїх дітей, за що рано чи пізно розплачуються. Але нерідко доводиться спостерігати і за іншою ситуацією, коли молода людина або дівчина виростають, створюють власну сім’ю і практично повністю забувають батьків, які виростили їх, все дитинство доглядали і дбали про них. Це величезна морально-етична проблема, оскільки складно навіть помислити, яку образу в такі моменти відчувають батьки. З одного боку, в старості їм потрібна допомога і вони розуміють, що діти могли б допомогти. З іншого боку, вони бачать, що діти зайняті виключно власним життям і іноді забувають навіть передзвонити. Складно поставити себе на місце батьків у такій ситуації і зрозуміти, наскільки ж їм важко переживати таку невдячність. Подібний випадок є найжорстокішим проявом егоїстичності і невдячності людини. Кожен, у кого є батьки, повинен пам’ятати, що саме повага до них наближає його до подоби Божої.

Говорячи про морально-етичні проблеми людини, можна констатувати, що людина слабка і ніколи не була ідеальною. Кожен в першу чергу думає про самого себе і власний психологічний  комфорт, а не про своїх близьких і оточуючих. Але варто пам’ятати, що за вчинення аморальних і неетичних вчинків відповідати все одно доведеться, як мінімум, перед власною совістю.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)