Твір на тему: «Мої життєві позиції»

...

Твір на тему: «Мої життєві позиції» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Що таке життєва позиція людини? Чим вона відрізняється від життєвих принципів, звичайних думок і переконань? В чому проявляється моя життєва позиція, і яка вона в цілому? Все це буде розглянуто в даному творі. Питання про життєву позицію людини важливе тому, що життєва позиція є активною дією, вона в чомусь проявляється і чинить вплив як на життя самої людини, так і на життя тих, хто оточує людину.

Життєва позиція відрізняється від думок, принципів і переконань тим, що людина повинна відстоювати позицію. Дуже часто люди плутаються, висловлюють свою позицію, але не готові її підтримувати і відстоювати. В такому випадку, це може бути чим завгодно, але ніяк не позицією. Головна і ключова особливість життєвої позиції в тому, як людина її проявляє. Наприклад, якщо твоя життєва позиція полягає в тому, що потрібно бути активною людиною, займатися безліччю справ, допомагати людям тощо, ти повинен не просто говорити про це на кожному кроці, але й робити щось, щоб реалізувати свою життєву позицію. Позиція завжди, без винятків, повинна підтверджуватися дією.

Що стосується особисто моєї життєвої позиції, то вона криється в кількох речах і включає декілька елементів. По-перше, я ставлюся до людей так, як хотів би, щоб вони ставилися до мене. В рамках цього я завжди ввічливий і навіть уважний до людей у спілкуванні, намагаюся ніколи нічого не вимагати від людей, допомагати своїм близьким по можливості, з повагою ставитися до людей старшого віку і завжди прагнути розвиватися і не стояти на місці. Я не просто говорю про це, я це роблю, активно втілюю в життя, щоб це не залишалося балаканиною, а було реальною, справжньою життєвої позицією людини. Втім, з урахуванням всього вищесказаного, якщо я роблю щось для людини в межах своєї активної життєвої позиції, я вимагаю того ж самого взамін, і не приховую цього.

Втім, незважаючи на свою активну життєву позицію, я спокійно і з терпимістю ставлюся до тих людей, які з тих чи інших причин її не поділяють. Кожна людина має право визначати свою життєву позицію самостійно. Точно так само кожен має право і зовсім не мати ніякої життєвої позиції, це особливо актуально для ледачих і пасивних по життю людей. Активність дана далеко не кожному, і не всі з нас можуть постійно дієво підтримувати свою життєву позицію конкретними діями. Я ставлюся до цього з розумінням. У той же час, активність моєї особистої життєвої позиції не піддається ніякому сумніву.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + дев'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)