Твір на тему: «Мої орієнтири»

...

Твір на тему: «Мої орієнтири» 3.00/5 (60.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему: «Мої орієнтири»

Кожен день і кожну хвилину ми здійснюємо різні дії, ми реагуємо на навколишні подіїє, людей, вчинки – хтось робить подвиги заради коханих, а хтось грубить перехожим на вулиці.

У житті нам нерідко доводиться приймати складні, іноді ризиковані рішення. Людина завжди стоїть перед вибором, але часом самий, здавалося б, вірний вибір буває зробити вкрай важко. І кожна наша дія має мотивацію, кожне наше рішення обгрунтоване.

Всі люди рано чи пізно задають собі питання: навіщо і чому я це зробив? Відповідь на це питання дуже важлива для того, щоб розібратися в самому собі. І це нормальне бажання людини – зрозуміти свою сутність. Я давно визначилася з деякими аспектами життя, які направляють особисто мене.

Здавна визначальним життя аспектом вважалася віра. Кожному з нас потрібно у щось вірити – це як рефлекс, що оберігає нас. Деякі речі неможливо довести або пояснити, в них потрібно просто повірити. Віра дає стимул рухатися, пояснює незрозуміле і дозволяє бути впевненим у тому, в чому сумніваєшся. Отже, в першу чергу, мною рухає саме віра, яка живе всередині. Це може бути віра в людину, у вчинок, в себе, у що б там не було, але це віра.

Важливим фактором, що впливає на мою поведінку і вчинки, є емоції. Якщо я що-небудь роблю, я віддаю себе цьому цілком і повністю, я тону в почуттях і емоціях, втрачаю здатність мислити розумно, але мені це безмірно подобається. Однак якщо все валиться через наївність моїх дій і намірів, мені стає так само неймовірно боляче, як було добре.

Усвідомлюючи все це, я все одно стою на тому, що для мене краще відчувати ці злети і падіння, переживати і радість, і жаль, ніж підкорятися всім правилам, уникати ризику, небезпек і бути тихою сірою мишкою.

Будь-які почуття, хороші чи погані, впливають на мої вчинки. Адже всі найпрекрасніші і найжахливіші речі були створені під владою емоцій. Саме емоції дозволяють нам відчути щастя.

А що таке щастя? Це питання кожен з нас задавав собі не раз. Людина, оцінюючи своє життя, може помилково вважати себе щасливим або нещасним, але ж щастя – це поняття короткострокове. Неможливо бути завжди абсолютно щасливим.

Коли в твоєму житті сталося щось хороше, приємне, радісне, ти відчуваєш задоволення. Можливо, це і є щастя, чи це просто емоції? Мені здається, я буваю щаслива досить часто, так як намагаюся радіти кожній дрібниці у житті.

Третім покажчиком по життю мені служать відносини. Вони бувають різні: родинні, дружні, любовні, стосунки з колегами, сусідами, домашніми улюбленцями і багато інших. У кожного з нас вони є, але навіщо вони нам потрібні?

Людина потребує підтримки та спілкування. Кожному з нас необхідна хоча б одна розуміюча людина, що дорожить цими відносинами, для того щоб не формувалося почуття самотності. Ми живемо в соціумі, і щоб вижити, нам потрібно підтримувати зв’язок один з одним. Поодинці кожен з нас – ніхто!

Суспільство, яке формувалося століттями, визначає особливості покоління, особистості кожного з нас, а не навпаки. Йти проти всіх – нерозумно, потрібно вміти підлаштовуватися під навколишнє середовище таким чином, щоб було зручно тобі.

Запорука життєвого успіху полягає в тому, щоб ставити перед собою цілі і досягати їх. Але всі вони повинні бути розумні і мотивовані. У дитинстві, коли діти ще несамостійні, «мотиваторами» для них є батьки.

Дитина знає, що якщо вона вивчить вірш, отримає хорошу оцінку, виграє змагання, їй будуть пишатися, її похвалять, можливо, подарують їй щось. Так і в дорослому житті, кожна дія повинна мати віддачу.

Якщо людина тривалий час намагається чогось досягти, досягає, потім ставить нові цілі і знову домагається успіху, але за відсутністю підтримки не бачить у цьому сенсу і врешті-решт здається. Мені важливо бути впевненою в тому, що мої старання не безглузді, що я, мої вчинки і дії потрібні комусь, і я живу не просто так.

У підлітковому віці дуже важко вибрати потрібні пріоритети. Перед нами багато питань, дати відповіді на які можемо лише ми самі, але через недосвідченість часом робимо помилки. У ході дорослішання і розвитку наші цінності кардинально змінюються, але на всіх етапах життя потрібно шанувати загальновизнані норми – вони визначені в суспільстві не просто так.

Я, як і інші підлітки, намагаюся відкрити себе і зрозуміти суть свого існування тут. Я точно знаю, що все, що відбувається навколо мене, має глибокий сенс, кожна дія мотивована, нічого не відбувається випадково. Мені важливо, щоб мене цінували, поважали і рахувалися з моєю думкою, щоб у потрібний момент мене похвалили, і я могла б з легкістю йти далі.

Я не люблю ставити перед собою межі, адже вони всі умовні, я волію не боятися ризикувати. Ми самі вибираємо, як нам жити, в який бік рухатися і підкорятися чи ні правилам.

Я не шкодую ні про одну секунді у своєму житті. Адже всі мої злети і падіння сформували мене такою, яка я є зараз. Я буду йти далі і розвиватися, а добро і зло навколо мене будуть огранювати мою душу, наче діамант, створюючи гострі кути і плоскі грані, і, сподіваюся, я стану гарною людиною.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 1 = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)