Твір на тему: «Моє враження від твору «Чума» |

Твір на тему: «Моє враження від твору «Чума»

...

Твір на тему: «Моє враження від твору «Чума» 4.32/5 (86.47%) 34 голос[ов]

Є такі твори, які можуть назавжди запам’ятатися завдяки незвичайному і захоплюючому сюжету, одним з таких творів є роман «Чума» авторства Альбера Камю. Французькому письменникові в цьому романі вдалося об’єднати цікаву історію міста, яке захопила епідемія, з окремими цікавими історіями людей, які в цьому місті жили. Камю показав, як ці люди вели себе в умовах складної соціальної ситуації, читати про все це було дуже цікаво.

Але крім дуже цікавої історії, яка була розказана автором цього роману, не позбавлений він і морального, виховного аспекту. У цьому плані найбільше враження на мене справив образ контрабандиста по імені Коттар. Цей чоловік, попри, здавалося б, досить негативний, злочинний власний образ, не був таким вже однозначним і зрозумілим. Звичайно, Коттар скоював злочини. Більше того, він наживався на горі людей. Коли у когось були проблеми з в’їздом або виїздом з міста, зараженого чумою, Коттар міг допомогти цій людині за гроші. Завдяки цьому контрабандист дуже сильно розбагатів за час епідемії. Але в той же час варто сказати, що не сам Коттар створював попит на свої послуги. Все-таки люди, які його оточували, мали потребу в такій людині, яка могла би виконувати їх доручення. Коттар був корисним для городян з Орана. В цілому роман наштовхнув мене на цікаву думку про те, що ніхто в цьому світі не буває зайвим. Навіть під час чуми, коли гинуть люди, в суспільстві знаходиться місце для таких, як Коттар, причому знаходиться це місце не тому, що він такий поганий, а тому, що на його послуги в суспільстві існує по-справжньому високий попит. Тому його образ є неоднозначним з моральної точки зори, так і не стає зрозуміло, чи дійсно він заслуговує суворого морального осуду.

Цікаво мені було дізнатися і про таку хворобу, як чума. До прочитання цього роману я чув про неї, але знав не так і багато. Альбер Камю описав ознаки цієї хвороби, розповів про її хід, описав все те, що відбувається з людиною, яка заразилися чумою. Під час прочитання іноді мені ставало неприємно від опису цієї хвороби, але іноді все ж я дивувався мужності і сміливості людей, які з нею борються, а також відчував жалість до них, особливо це стосувалося хворих на чуму дітей.

Вражає людину книга чи ні, зазвичай залежить від того, наскільки уважно людина її читала. Кожен автор вкладає в написане ним щось цінне, тому при належній увазі будь-яким твором можна вразитися. Роман Альбера Камю «Чума» цікавий, захоплюючий і повчальний. Немає нічого дивного в тому, що він став настільки популярним.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Моє враження від твору «Чума»”
  1. Рената сказав:

    твір хороший) сподобався

  2. Анастасія сказав:

    дуже гарні твори на цьому сайті

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)