Твір на тему: «Моє місто в майбутньому»

...

Твір на тему: «Моє місто в майбутньому» 2.15/5 (43.00%) 40 голос[ов]

Кожна людина дуже любить своє місто. Ми не просто народжуємося у певному місті, ми в ньому ростемо, набираємося певного життєвого досвіду, формуємося як особистості. Нерідко саме в рідному місті відбуваються самі перші події в житті людини – перша справжня дружба, пристрасна любов тощо. Саме з цієї причини люди так часто запам’ятовують рідні місця назавжди, якщо їм доводиться їх залишати. Багато хто з нас мріє коли-небудь знову повернутися додому, щоб пожити в пам’ятних серцю місцях і нагадати собі все те хороше, що колись відбувалося.

Найсумніше про те, що я можу сказати про своє місто сьогодні, це те, що рано чи пізно мені доведеться його покинути. Наше місто невелике, у ньому недостатньо робочих місць, відсутні першокласні місця для отримання освіти. Кожна ж людина прагне до всього найкращого, хоче домогтися успіху, для цього їй важливо добре навчатися і знайти гідну роботу. На жаль, в нашому місті з цим існує проблема. Саме з цієї причини людям так часто доводиться залишати рідне місто і переїжджати в більш великі населені центри, де у них з’являється можливість реалізувати свій потенціал в повній мірі. Насправді, все це дуже сумно. Багато людей змушені або залишати своє місто, або відмовитися від частини свого честолюбства і амбітності. Саме це і є моїм головним мотивом для визначення того, що б я хотів змінити в моєму місті в майбутньому.

Перш за все, я бачу моє місто таким, звідки люди їдуть ненадовго, а лише на короткий час, щоб ознайомитися з іншими туристичними місцями і побачити світ. Потім люди можуть повернутися в рідне місто, бо тут у них є повноцінна і гідна робота, їх дітям є де тут вчитися, дорослішати і ставати розумними, красивими і щасливими. Якщо найталановитіші люди будуть залишатися в місті, воно буде без зупинки розвиватися, ставати більш великим, красивим, продуктивним. Зрештою, таке місто в майбутньому буде викликати у своїх жителів не тільки приємні спогади, але й бажання продовжувати жити в ньому, працювати на його благо і пишатися собою і своєю родиною в рідному місті.

Хтось бажає розвитку інфраструктури міста, хтось хоче, щоб воно стало багатшим, я ж просто хочу, щоб люди перестали звідси виїжджати в пошуках кращого життя. Якщо це буде досягнуто, то рано чи пізно і всі інші блага будуть знайдені. Хочеться вірити, що в майбутньому моє місто зміниться, але не можна не визнати, що без діяльної участі всіх його жителів це просто не зможе відбутися.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)