Твір на тему: “Місце, котре мене манить”

...

Твір на тему: “Місце, котре мене манить” 4.33/5 (86.67%) 3 голос[ов]

Я живу у надзвичайно красивому селищі, назва якого Залізці. За своїми розмірами воно є одним з найбільших в районі. Засноване в 1814 році, воно уже понад два століття милує око відвідувачів неймовірна краса Залізців. Та це і не дивно, адже селище чудове у всі пори року.

Нашою окрасою є старий замок, де цьогоріч залозеччани відзначали свято Петра і Павла. Крім цієї пам’ятки історії жителям селища є чим пишатися: спеціалізована загальноосвітня та музична школи, дитячий садок, бібліотека, лікарня, поліклініка, завод, фабрика, будинок культури, а ще ставок, річка і джерело, що безперервно хлюпочуть свою мелодію життя.

На почесному місці, в центрі селища стоїть пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку, де викарбовані слова Велико Кобзаря про боротьбу. Кожен, хто хоче полюбуватися красою квітів, зануритися в різноманіття трав чи просто відпочити від одноманітної буденності, може пройтися алеями парку, де в його центрі, у 2001 році, було споруджено фігуру Божої Матері.

Славляться Залізці й спеціалізованою загальноосвітньою школою з поглибленим вивченням іноземних мов, з якої щороку «вилітають» в світ понад 50 випускників. Побіля школи знаходиться дитячий садок, вихованці якого частенько радують нас творчою самодіяльністю.

Жителі селища відносяться до трьох конфесій: православної, греко- та римокатолицької. Відповідно в Залізцях є три церкви. Восени, влітку та осінню бурхливий Серет несе свої води у Дністер, а зимою, зимою він затихає, відпочиває.

Залізці – це моя земля, де я народився, виріс, живу, тому це селище я любитиму вічно.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 2 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)