Твір на тему: «Мій улюблений вид спорту»


Твір на тему: «Мій улюблений вид спорту» 4.02/5 (80.48%) 42 голос[ов]

Спорт має надзвичайну важливість у житті багатьох людей. Він цікавий і захоплюючий з багатьох позицій і точок зору. Іноді у спорті можна брати участь самостійно, займаючись тим чи іншим видом спорту. Але це зовсім не означає, що спорт потребує активної участі завжди. Іноді за спортом просто спостерігають, отримуючи при цьому не менше задоволення від процесу перегляду. Те, що спортом можна займатися і спостерігати за ним застосовно до великої кількості різних видів спорту, зокрема, це можна сказати і про футбол, який є моїм улюбленим видом спорту.

Я зацікавився футболом дуже рано, незадовго після того, як пішов у школу. Одного разу я помітив, що мої родичі дивляться якусь гру по телевізору. Тоді я вже знав, що ця гра називається футболом, але ще не знав її правил і в цілому не цікавився. Але мої родичі розповіли мені про футбол, я розібрався в правилах, дізнався про деякі команди і особливості гри. Деякий час я просто дивився футбол і не замислювався про те, щоб зіграти в нього самостійно. Але через деякий час я вийшов на вулицю, поспілкувався зі своїми друзями і ми теж вирішили зіграти в цю чудову гру. Ми дуже швидко знайшли хорошу компанію, якісний м’яч і незабаром почали грати у футбол самостійно. Як виявилося, грати в нього ще цікавіше, ніж дивитися. Варто розуміти, що межа досконалості у футболі відсутня, гра ця дуже непередбачувана, ти ніколи не знаєш, чи твоя команда виграє або програє. Все це надає грі неповторного азарту та інтересу, змушує повертається до неї знову і знову.

Але те, що я почав грати у футбол самостійно, зовсім не означає, що я перестав цікавитися ним і дивитися його по телевізору. У світі проводиться безліч змагань з футболу, команди змагаються між собою на клубному рівні і на рівні національних збірних. Футбол – це найпопулярніший вид спорту, які користується любов’ю людей з усіх частин світу, а тому у футбол грають практично у всіх світових країнах. Я відстежую ігри і події в найпопулярніших футбольних турнірах, стежу за своїми улюбленими футболістами і багато іншого.

Футбол є моїм улюбленим видом спорту у всіх відношеннях. Я люблю дивитися футбол, тому що він являє собою цілий окремий світ, де існує дуже багато всього цікавого. Але також я дуже люблю грати у футбол самостійно. Звичайно, я навряд чи буду професійним футболістом коли-небудь, адже це дуже складно. В той же час просто грати у футбол я буду, швидше за все, протягом всього свого життя, адже це дуже цікаво, захоплююче і навіть корисно для здоров’я.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ шість = 9или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)