Твір на тему: «Мій улюблений уривок з роману Р. Стівенсона «Острів скарбів»

...

Твір на тему: «Мій улюблений уривок з роману Р. Стівенсона «Острів скарбів» 2.91/5 (58.24%) 34 голос[ов]

Твір на тему: «Мій улюблений уривок з роману Р. Стівенсона «Острів скарбів»

План:

1) Коли я вперше познайомилась з твором Р. Стівенсона “Острів скарбів”
2) Хто з героїв роману мені запам’ятався
3) Які сторінки з твору мені сподобались(Де подія відбувається,хто з героїв задіяний в цій сцені)
4) Чим особливо мене приваблює цей уривок.

«Острів скарбів» – твір Р. Стівенсона, який вважається пригодницьким романом і дуже мені подобається. Цей твір – улюблений для багатьох поколінь хлопчаків. Невеликий за обсягом і легкий в оповіданні, але справжній шедевр світової літератури. З цим романом я познайомилася ще рік тому. Мене дуже привабили цікаві і яскраві персонажі, романтика пригод і маленький острів, на якому відбуваються головні інтриги та події. Завдяки своїм характерам персонажі Стівенсона запам’ятовуються надовго, якщо не на все життя і живлять особливі почуття: це і Джон Сільвер, і Джим Хокінс, і доктор Лівсі, і сліпий П’ю, і Чорний Пес, і Бен Ганн, і інші. Сам Р. Стівенсон відгукувався про піратів, відображених у творі, наступним чином: «Я чимало пишався Джоном Сильвером, мені й досі вселяє своєрідне захоплення цей чванькуватий і небезпечний авантюрист». Письменник придумав Сільвера, взявши за основу образа одного свого приятеля по життю, і позбавивши його всіх достоїнств вищого порядку, крім сили, хоробрості і особливої кмітливості. Незважаючи на те, що цей персонаж повністю негативний, мені він запам’ятався не менш, ніж головний герой роману Джим Хокінс.

Але чомусь особливо запам’ятався мені Бен Ганн і його історія про те, як він опинився на острові, а також його зустріч з Джимом. Бен Ганн був на кораблі Флінта, коли пірат зарив свій скарб на цьому острові. А три роки тому Бен плив на іншому кораблі повз цей самий острів і розповів команді корабля про те, що тут сховано золото Флінта. Дванадцять днів шукали моряки скарб, але так нічого і не знайшли. Після цього члени команди повернулися на корабель, а Бена залишили одного на острові. Зустрівшись з Беном Ганном, Джим Хокінс отримує несподівану допомогу, а розповідь колишнього пірата про те, де захована шлюпка, надає друзям надію на порятунок. Джим Хокінс вірить Бену і обіцяє у випадку їх визволення або полонення піратами не розповідати нікому про те, хто такий Бен Ганн.

Цей випадок показує, що інколи треба довіряти навіть незнайомим людям, як це і зробив Джим Хокінс. Бо якщо людина дійсно намагається щиро тобі допомогти, це добре відчувається і відмовитися від такою допомоги – значить образити людину.

А взагалі роман Р. Стівенсона «Острів скарбів» – дуже захоплюючий твір, і особливо вибіліти якийсь окремий уривок досить складно. Я вважаю, що будь-яка сторінка роману може служити для нас прикладом чогось незвичайного і дозволить зробити корисні висновки особисто для себе.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

6 коментарів до “Твір на тему: «Мій улюблений уривок з роману Р. Стівенсона «Острів скарбів»”
 1. Юра сказав:

  Те що треба!

 2. Юра сказав:

  Супер

 3. лиза сказав:

  ТО ЧТО НУЖНО

 4. лиза сказав:

  Хорошо

 5. Лиза Корниенко сказав:

  Мне очень понравилось

 6. тисаепчвпасрп сказав:

  калас

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 3 = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)