Твір на тему: «Мій улюблений співак – Володимир Гришко»

...

Твір на тему: «Мій улюблений співак – Володимир Гришко» 5.00/5 (100.00%) 12 голос[ов]

У світі дуже багато хороших співаків, співачок та музичних колективів. Я люблю музику і нерідко слухаю самі різні напрямки і жанри. Але визначити свого улюбленого співака мені абсолютно не складає труднощів, їм, безумовно, є Володимир Гришко. За що я так люблю творчість Володимира? Відповідь на це питання складно передати словами, просто композиції в його виконанні більше за інші западають мені в душу, в особливості це стосується народних пісень.

Володимир Данилович Гришко народився на території нашої столиці, в місті Києві, 28-го липня 1960-го року. У Києві він закінчив школу і отримував свою перше освіту в одному з найбільш відомих музичних навчальних закладів міста – в Київському музичному училищі імені Рейнгольда Глієра. Як всім добре відомо, сьогодні Володимир Данилович є оперним співаком, але свою першу освіту в училищі імені Глієра він отримував по класу гітари. Закінчивши цей навчальний заклад у віці 22-х років, Гришко вступає до Київської консерваторії, яку точно також успішно незабаром закінчує. Ще за час знаходження в консерваторії Гришко починає трудитися на посаді соліста Національного театру опери та балету. В цей же час він бере участь у великій кількості пісенних змагань, на яких здобуває перемоги, зокрема, на змаганнях, які проводилися Тулузі, Марселі і навіть Барселоні. За всі ці заслуги оперний співак отримує нагороду Заслуженого артиста України в 1990-му році. З тих пір і до сьогоднішнього дня він є солістом Національної опери України, також він регулярно виступає в операх театрів Нью-Йорка і Санкт-Петербурга. На його рахунку велика кількість виконуваних оперних партій, всього їх налічується близько двадцяти, але основними, зокрема, є партії в операх «Наталка Полтавка», де він виконує роль Петра, опера «Євгеній Онєгін», де він Гришко виконує партію Ленського і опері Фауст, де він виступає від імені головного героя. Що стосується запису своїх композицій, то Володимир Гришко випустив три компакт-диски, кожен з яких був присвячений народним пісням окремих країн.

Як це часто буває з народними артистами, не чужа Володимиру Гришку і політика. Його хвилює життя українського суспільства і він намагається бути корисним не тільки на сцені, а й поза нею. Під час президентства Віктора Ющенка Володимир Гришко працював його радником з культурних питань, а потім і займався гуманітарними питаннями президентської служби. Пізніше він також почав працювати і з нинішнім президентом країни Віктором Януковичем.

За свої заслуги перед країною співак отримав державні ордени Ярослава Мудрого і Святого князя Володимира.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)