Твір на тему: «Мій моральний ідеал»

...

Твір на тему: «Мій моральний ідеал» 4.63/5 (92.50%) 96 голос[ов]

Мораль – це особлива людська якість, яка відрізняє людину від тварини і дає їй певні переваги. Мораль носить суто духовний характер. Далеко не всі люди є моральними. Однак бути моральним можна навчитися, це зовсім не складно. Краще всього вчитися моралі не прикладі інших людей. У кожного з нас можуть бути якісь моральні ідеали й авторитети. Безсумнівно, що ними можуть бути тільки люди. Щоб стати моральним самому, з таких людей можна брати приклад. Краще всього, якщо в твоєму оточенні є моральні особистості, родичі або друзі. Саме вони можуть стати таким моральним ідеалом, з якого можна взяти приклад.

Мені пощастило, адже я живу разом з моїм моральним ідеалом, завжди перебуваю поруч, а тому бачу, як він веде себе кожного дня і можу брати приклад моральної поведінки. Моїм моральним ідеалом є моя мама. Я думаю, що моя мама є по-справжньому винятковою людиною в плані моралі. З неї, звичайно, можна брати приклад, і не тільки мені, але й багатьом іншим людям навколо. Вона знає, як потрібно правильно поводитися в різних життєвих ситуаціях. Різні випадки потребують відмінного підходу або ставлення. Іноді слід вести себе серйозно і відповідально, в інших випадках можна розслабитися і багато чого пробачити людям. Мораль дозволяє людині визначати такі ситуації і правильно вести себе, коли вони відбуваються. Крім того, у моєї мами є своєрідний звід правил щодо того, як потрібно поводитися з людьми. Вона не обманює, веде себе чемно і поштиво. Варто відзначити, що це достатньо ефективна поведінка, і оточуючі люди все це цінують.

Щоб зрозуміти, як потрібно себе вести і як досягти ідеального поведінки з точки зору моралі, потрібно побільше спілкуватися зі своїм моральним авторитетом. Я дуже багато спілкуюся зі своєю мамою, але не просто розмовляю, а швидше вчуся правильній поведінці. Вона теж передає мені корисні знання, вчить мене спілкуватися з іншими. Таким чином, я переймаю цю мораль. Мама й сама розуміє, як важливо передати дітям свої знання та корисну інформацію про моральну поведінку. Тому вона охоче зі мною спілкується, розповідає мені про правильну поведінку, вчить мене життю. Я, звісно, дуже вдячний їй за це. Сподіваюся, я теж зможу стати такою же моральною людиною, як і вона.

В принципі, кожна людина в повній мірі потребує моральних авторитетів. І краще, щоб такий моральний авторитет був поруч з собою з самого дитинства. Мені в цьому плані по-справжньому пощастило, мій моральний ідеал – моя мама. І в неї я вчуся всьому корисному, що стосується моралі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)