Твір на тему: «Мій голос проти війни» 4 варіант

...

Твір на тему: «Мій голос проти війни» 4 варіант 4.75/5 (95.00%) 36 голос[ов]

Твір на тему: «Мій голос проти війни» 4 варіант

«Ми народилися, коли все було в минулому,

Перемозі нашої не один десяток років,

Але як нам близько те, що вже в минулому.

Дай Бог вам, ветерани, довгих років!

І щороку душа болить, ридає,

Коли нам пам’ять видає слова.

Дух свята в повітрі витає,

А на очах печалі пелена».

Я належу до числа тих, хто народився в минулому. Я не знаю, що таке війна, яке зло і горе вона приносить людям. Пам’ять про війну мені дісталася від моїх прабабусь і прадідів, яких, на жаль, вже немає в живих. І коли намагаєшся приміряти на собі розгубленість, сум’яття і страх, що обрушилися на них, які майже 70 років тому дізналися про віроломний напад гітлерівців, хочеться кричати: «Я проти війни! ».

У моїй пам’яті залишилися лише деякі спогади прадіда, якому довелося пройти криваву, жорстоку війну. Він бився на різних фронтах, у різних родах військ. Розповідав дід про те, як за зв’язок з партизанами німці розстрілювали жінок, а їхні діти пропадали без вісті і про те, як розбомбило поїзд, і їм під ураганним вогнем довелося вибиратися з палаючого пекла.

Зі спогадів прабабусь я дізналася, що для жінок війна – це пилові дороги, по яких, рятуючись, крокували з нехитрим скарбом і малими дітьми, це бомбардування і впевненість, що ціляться тільки в тебе, це повна безнадія і відчай від того, що не знаєш, чи наступить цьому край. Це сліпа надія і віра в те, що, може бути, все обійдеться, і Він повернеться живим.

Але вони жили – голодуючи, втрачаючи дітей, чоловіків, розуміючи, що життя може обірватися в будь-який момент і примирилися зі словом «смерть». У кожного з тих, хто жив тоді, свій жах війни, своя історія. І поки живі ті, хто може розповісти про це, я буду слухати і запам’ятовувати, що здійснили наші прадіди і діди, захищаючи Батьківщину-мати.

Зовсім скоро зазвучить травневий салют Перемоги. Як би далеко не відводив мене від тієї пори час, з хвилюючою радістю і болем у серці з близькими та рідними ми будемо відзначати це зворушливе свято, і обов’язково згадаємо прадіда і віддамо данину подяки не тільки йому, а й усім ветеранам Великої Вітчизняної війни.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)