Твір на тему: «Маруся — моя улюблена героїня з повісті Григорія Квітки-Основ’яненка»


Твір на тему: «Маруся — моя улюблена героїня з повісті Григорія Квітки-Основ’яненка» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Головним героєм повісті відомого українського автора Григорія Квітки-Основ’яненка є молода дівчина Маруся. Вже з самого початку повісті стає зрозуміло, що цей герой – суто позитивний. Вона виглядає просто ідеально, це стосується як рис її обличчя, так і її фігура, Григорій Квітка-Основ’яненка дуже ретельно все це описує. Але Маруся гарна не тільки зовні. Вона ще дуже багата душею і красива зсередини. Вона любила всіх своїх близьких і родичів, завжди їм допомагала і ніколи ні в чому не відмовляла.

Але в житті її трапилося і набагато більш важлива подія, одна на все життя, напевно, найголовніша, що може статися з дівчиною – вона по-справжньому полюбила хлопця. Ні в кого немає сумнівів, що любов ця – на все життя. На щастя, Марусин коханий Василь також закоханий у неї до нестями. Здавалося б, що ще потрібно для щастя, якщо є взаємна любов? Але життя, як це часто буває, вражає своєю жорстокістю. Василь повинен йти на службу, а батько Марусі, незважаючи не всі її благання і прохання дозволити вийти за Василя заміж, відмовляє своєї дочці в цьому. Маруся не бажає йти на поводу у долі, робить все, щоб бути зі своїм коханим, але в підсумку він все одно йде. Любов і совість не залишає головній героїні вибору – вона бажає бути лише з Василем і відмітає всі спроби родичів і близьких видати її заміж за когось іншого. Але така туга і біль не можуть позначатися добре на людині. Без свого улюбленого Маруся була позбавлена ​​величезної частинки свого життя, вона не могла повноцінно жити і постійно сумувала. Одного разу в такому стані вона пішла в ліс, намокла під дощем і сильно захворіла. Цілком зрозуміло, що кожна людина переживає хвороби і бореться з ними, використовуючи сили свого організму. Організм Марусі був змучений, вона завжди перебувала і пригніченому стані, а тому не могла боротися з хворобою. Так і не дочекавшись свого коханого, Маруся вмирає. Але в останні хвилини свого життя вона вела себе, як завжди, дуже гідно – нікому не скаржилася і навіть підтримувала своїх батьків.

Чи може такий позитивний персонаж викликати щось інше, окрім великої симпатії? Маруся є ідеалом як з точки зору внутрішнього світу, так і просто зовні, вона подобається всім. Водночас цей образ доброї і красивої людини викликає жаль, адже навіть вона не була позбавлена ​​страждань. Більш того, ці страждання довели її до смерті. Красивий і трагічний образ Марусі викликає у мене глибоку симпатію, на тлі інших героїв повісті Григорія Квітки-Основ’яненка вона є моїм безумовним фаворитом.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 15или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)