Твір на тему: «Людину в собі потрібно будувати»

...

Твір на тему: «Людину в собі потрібно будувати» 4.79/5 (95.81%) 215 голос[ов]

Кожен з нас народжується звичайною людиною, але лише в біологічному розумінні цього слова. Насправді ж бути людиною означає мати багато якостей досконало іншого характеру, в тому числі і інтелектуального. Саме з цієї причини існує приказка про те, що людину в собі треба будувати. Помилково буде вважати, що ти є вже людиною в повному значенні цього слова лише в силу власного народження на цій землі. Є і деякі інші важливі чинники, отже, справжню людину у собі необхідно будувати. Як вибудувати з себе справжню людину, яка заслуговує поваги? Що потрібно для цього робити протягом власного життя?

Щоб відповісти на ці запитання, потрібно розібратися з деякими аспектами. По-перше, завжди є моральна сторона людського характеру і життя. Будувати себе потрібно з точки зору розвитку власної моральності. Наприклад, важливо засвоїти деякі життєві принципи і правила. Вони повинні бути поважними до інших людей, так і такими, що відповідають існуючим правилам людського суспільства. Зокрема, правилами нашого суспільства є повага до старших, ввічливість, терпимість до інших людей і неодмінне бажання допомагати іншим. Далеко не завжди молоді люди і дівчата розуміють дані правила, буває і так, що вчитися їм доводиться по ходу життя. Однак всі ці правила моральності не менш важливі, ніж норми законів, виконання яких гарантується нашою державою.

Інший аспект побудови людину у собі криється в тому, що кожен з нас повинен починати розвиватися в інтелектуальному плані. Програма мінімум в даному випадку – гарне, відповідальне навчання в школі. Але це лише мінімум, не більше того. Іншими важливими факторами є самоосвіта і пізнання всього нового на практиці. Якщо з самоосвітою все зрозуміло – треба читати якомога більше книг і цікавитися великою кількістю різних аспектів, то ось з практичним життям все трохи складніше. Будувати себе – це, безумовно, спілкуватися з іншими людьми, брати від них найкраще і віддавати їм щось своє. Самому кращому і корисному можна навчитися не з книжок, хоч і вони і важливі, але від інших людей. При цьому варто пам’ятати і про те, що негативний вплив людей один на одного теж існує, він може мати вкрай серйозні наслідки.

В собі потрібно будувати людину – це незаперечно. До цього є багато шляхів і можливостей, більшість з них описані в цьому творі. Особисто я перебуваю в процесі побудови себе і всім бажаю того ж.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 1 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)