Твір на тему: «Людина – це…»

...

Твір на тему: «Людина – це…» 3.54/5 (70.77%) 13 голос[ов]

Твір на тему: «Людина – це…»

Коли я замислююсь над сенсом свого життя, то перш за все радію тому, що я просто існую, що поряд зі мною існують близькі та найдорожчі мені люди, що я маю змогу милуватися красотою навколишнього світу і кожен день відкривати для себе щось нове у цьому приваблюючому світі. Водночас до мене приходить почуття відповідальності за цей світ і гордості від усвідомлення, що я справжня людина. Але в поняття «бути людиною» кожен з нас вкладає свій власний сенс. Саме те значення, яке притаманне особистому погляду не те, що таке людина, у більшій мірі впливає на вчинки і дії, а іноді і на хід усього її життя. Особисто у моєму розумінні, бути людиною – це вміти виховувати у себе високі моральні якості та ті риси характеру, які понад усе важливі для людини, яка прагне буди повноцінним членом цивілізованого суспільства.
Якщо простежити історичний розвиток людства, можна побачити, що основу кожного суспільства, незалежно від часу його існування, складає певна мораль, яка і є курівництвом для людей відповідного суспільства. Наприклад, десять заповідей Христа – це теж мораль, і мораль найгуманніша. Але сьогодні у світі існує настільки антигуманних устроїв, що сьогодні, на мій погляд, основним призначенням справжньої людини е прагнення зробити свій внесок, який допоможе зменшити хоча б на один кількість таких устроїв.
Але не тільки суспільство, саме людина – це мораль. У кожного з нас існує своя мораль, і саме від цієї моралі залежить, якою буде її життя.
Людина – це особистість, становлення якої залежить не тільки від неї самої, але й від оточуючих її людей. Мені, наприклад, поталанило на гарних людей, бо мої рідні, мої вихователі у дитячому садку, мої учителі – це справжні люди, з яких я беру приклад. Усі вони суттєво вплинули на мою ерудицію і вихованість, не менш вони вплинули на мій характер і навчили поважливому ставленню до інших людей. Але бути доброзичливим і чемним недостатньо для того, щоб тебе вважали справжньою людиною з великої літери. Незважаючи на те, що не кожному з нас дано бути видатними, відомими у всьому світі людьми, кожен з нас може стати шановним членом суспільства, якого поважають оточуючі.
Я вважаю, що справжня людина – це справжній вірний друг, який здатен прийти на допомогу, у будь-який час визволити з біди, і при цьому не заздрити щастю інших. Людина – це хороший і поважливий син чи донька, здатні забезпечити свої батькам спокійне існування. Справжня людина – це той, хто створить міцну родину і буде прикладом для своїх дітей.
А ось такі шкідливі звички, як наркоманія і алкоголізм, ніколи не зможуть ужитися з поняттям справжньої людини. Бо людина – це розумна істота, якій неприродно вбивати саму себе алкоголем і наркотиками. Не можна добре ставитись також до таких людей, які поважають своїх близьких, але зневажливо ставляться до інших. І у будь-якому випадку людина повинна залишатися людиною – у ставленні до оточуючих, у ставленні до природи, ставленні до свого міста, до своєї Батьківщини, до свого народу. Тільки в цьому випадку це буде справжня людина, повноправний та гідний член сучасного суспільства.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)