Твір на тему: «Людина і Світ. Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс» |

Твір на тему: «Людина і Світ. Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс»


Твір на тему: «Людина і Світ. Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс» 4.00/5 (80.00%) 12 голос[ов]

Твір на тему: «Людина і Світ. Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс»

Конфлікт – це нормально. Кожен за часами переживає внутрішній і зовнішній конфлікти. Це нормальне явище і ознака вашого прагнення до внутрішньої рівноваги, ознака вашого розвитку і зростання.

Конфлікт має багато рівнів. Конфлікт – це не тільки вираз ваших власних труднощів, комплексів або особистої психології . Це поєднання вашої внутрішньої напруженості, ваших труднощів у взаєминах з людьми, групових і світових проблем. Він містить в собі потенціал для особистого розвитку і взаємини з людьми.

Конфлікт може породити спільність . Коли ми працюємо над конфліктом у групі, для неї може виявитися корисною така установка, що конфлікт необхідний для того, щоб краще зрозуміти себе. Бути може, конфлікт – це спосіб, за допомогою якого соціальна група пізнає і визнає всі свої сторони, спосіб повного її самовираження.

Може , ви знайдете в собі мужність вступити в конфлікт, коли зрозумієте, що ваша особиста роль в цьому конфлікті – це те ж саме, що і прояв духу і прагнення до самовдосконалення. Незалежно від того, яка ця роль, виконати її свідомо – означає допомогти пізнати саме себе.

Деякі конфлікти серйозні, деякі – не дуже. Конфлікти, які загрожують зруйнувати чийсь будинок, життя, бізнес, сім’ю і т. д. – це злоякісні конфлікти.

Якщо ви виявили конфлікт, чи варто працювати з ним? Навіщо зв’язуватися з кожним конфліктом? Якщо конфлікт носить злоякісний характер, то він повинен залучити всі вашу увагу. Вирішувати чи ні злоякісний конфлікт – справа особиста : в цьому питанні домагатися згоди немає необхідності.

Якщо ви хочете спробувати вирішити даний конфлікт, то повинні до нього підготуватися. Момент вступу в конфлікт – це справа вашого особистого вибору . Той, хто вступає в конфлікт непідготовленим, може діяти добре, але той, хто прийняв свідоме рішення про свій вступ до злоякісного конфлікту, безсумнівно, буде діяти більш успішно і більшого в ньому доб’ється. Далі, якщо у конфлікт не втягуються інші люди, ніколи не примушуйте їх до цього. Їм теж потрібно час для підготовки.

Деякі люди виявляють себе в позиції нейтралітету . Для цього є чимало причин . Бувають люди , нейтральні за своєю природою. Якщо ви відчуваєте себе байдужим до подій, так як ваші емоції з цього приводу вже перегоріли, то зупиніться і зізнайтеся в цьому; інакше ваш партнер помітить це і звинуватить вас у байдужості. Але при цьому пам’ятайте слова Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс».

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Людина і Світ. Ч. Ліксон: «Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс»”
  1. Саша сказав:

    Супер!!!

  2. катерина сказав:

    )

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)