Твір на тему: «Людські цінності»

...

Твір на тему: «Людські цінності» 4.05/5 (81.01%) 217 голос[ов]

В існуванні людства дуже важливі абстрактні загальнолюдські цінності. Їх роль і функція обумовлена ​​тим, що людство завжди розвивалося, не стояло на місці, і було успішно в своєму розвитку. Якщо згадати історію, можна констатувати, що навіть життя людини не завжди було цінністю. Раніше на планеті існували країни з рабовласницьким ладом, де такі ж живі люди взагалі не мали ніяких прав. На щастя, зараз все змінилося, це сталося саме завдяки розвитку людських цінностей.

Всього цінностей існує багато, хотілося б розповісти про найбільш важливі з них. Найважливішою, звичайно, є цінність людського життя. Ніщо і ніхто не має права забирати в людини життя. На жаль, далеко не всі країни згодні з цим твердженням. Навіть Сполучені Штати Америки, які вважаються однією з найбільш демократичних країн у світі, все ще застосовують смертну кару до деяких злочинців, тим самим нівелюючи цінність людського життя. Проте, думається, що рано чи пізно вони відмовляться від такого виду покарання. Важливою цінністю є здоров’я людини. Відсутність міцного здоров’я завжди пов’язана з великими стражданнями і болем, тому суспільство визнає здоров’я цінністю і прагне забезпечити його якісну охорону.

Можливість працювати і отримувати за це гідну винагороду теж можна відносити до істотних людських цінностей. Більш того, оплачувана праця не тільки дозволяє людині харчуватися і задовольняти свої потреби, вона ще й дає настільки необхідне людині відчуття потрібності в цьому житті. Це відчуття також доповнюється відчуттям потрібності в сім’ї. Сім’я – велика цінність практично для кожного. У людини є невід’ємна потреба в продовженні свого роду, тому вона хоче не тільки прожити своє життя, але й побачити своє продовження в дітях.

Хочеться також згадати цінності, що з’явилися порівняно не так і давно. До них в першу чергу хочеться віднести західну цінність демократії, відповідно до якої існує рівність між керівниками країни і звичайними громадянами. Варто визнати, що правдивість і реальність цієї цінності на сьогодні не можна назвати очевидною – у всіх країнах ставлення до вищих посадових осіб і звичайних громадянам часто відрізняється. Демократія має й інші прояви – рівність між людьми різних статей, професій і національностей.

Людство постійно розвивається, тому проблема цінностей залишається настільки важливою. Історичний розвиток людства сприяє появі нових цінностей, в той же час старі цінності іноді відходять на другий план. Тому про цінності необхідно думати, писати і займатися їх ретельним аналізом.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Людські цінності»”
 1. Маша сказав:

  +

 2. Маша сказав:

  +
  +

 3. Маша сказав:

  +++

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)