Твір на тему: «Лист до Беккі Тетчер з роману М. Твена «Пригоди Тома Сойєра» |

Твір на тему: «Лист до Беккі Тетчер з роману М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

...

Твір на тему: «Лист до Беккі Тетчер з роману М. Твена «Пригоди Тома Сойєра» 2.19/5 (43.75%) 32 голос[ов]

Твір на тему: «Лист до Беккі Тетчер з роману М. Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Головними героями роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра і Гекльбері Фіна» є дванадцятирічні хлопчаки, що жили у провінційному американському містечку під незвичайною назвою Санкт-Петербург. Ці хлопчаки – товариші по забавкам та іграм, які постійно народжує їх невгамовна фантазія. Але треба сказати, що без інших, не менш яскравих героїв твору, цей роман не був би таким цікавим і повним. Серед цих героїв можна назвати і дівчинку за ім’ям Беккі Тетчер, подругу Тома Сойєра. Тому якщо б у мене була можливість написати листа до одного з героїв роману «Пригоди Тома Сойєра», то написала б я цього листа саме Беккі Тетчер. Зробила б це я приблизно так:

«Добрий день, Беккі Тетчер! Ти мене зовсім не знаєш, а ось я тебе знаю дуже добре, бо ти є моєю улюбленою героїнею роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Незважаючи на те, що головними героями твору є Том Сойєр і Гекльбері Фін, у деяких випадках не менш важливою є й участь інших персонажів.

З оповідання я дізналася, що Том Сойєр є сиротою, і виховує його благочестива тітонька Поллі, сестра покійної матері Тома. Хлопчику нецікаве те життя, яке тече навколо нього, але він мусить дотримуватися правил поведінки, які були прийняті у тогочасному суспільстві. Він змушений ходити до школи, по неділях відвідувати церковну службу, акуратно одягатися, добре вести себе за столом і рано лягати спати, але Том постійно порушує усі правила і кожен раз викликає обурення своєї тітоньки.

З роману я дізналася, що ти, Беккі, – єдина дочка судді Тетчера. Ти носиш довге золотаве волосся, яке заплітаєш в косу. Я разом з тобою переживала твої перші романтичні почуття, які ти відчувала до Тома Сойєра, разом з тобою побачила те, що і Том закохався у тебе з першого погляду. Побачивши тебе, Том миттєво забуває про свою попередню пасію – Емі Лоуренс. На знак свого кохання ти даруєш Томові братки, але коли дізнаєшся про те, що у хлопця вже була «дама серця», дуже на нього ображаєшся. Мені це зрозуміло, бо в цьому віці усі ми сприймаємо вчинки наших друзів дуже імпульсивно. І Том робить дуже добре, коли для того, щоб тебе хоч трохи заспокоїти, намагається подарувати тобі найбільшу свою цінність – мідну шишечку від Тагалі. Ти не приймаєш цього подарунку, але все стає на свої місця, коли Том рятує тебе від розправи вчителя за його розірвану книгу. Я вважаю, що ключовою сценою оповідання є розповідь про те, як ви з Томом заблукали у печері.

Як я зрозуміла з прочитаного роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра», ти, Беккі, достатньо кокетлива і іноді схильна навіть до самомилування. Але ці, суто жіночі якості, тебе зовсім не псують, а лише придають твоєму образу романтичності. Твої позитивні якості ще більше зміцнюються завдяки тому, що ти добра і вихована дівчинка. Ти справжній, відданий друг, а для Тома ти намагаєшся бути єдиною і неповторною, що підкреслює волю та власність твого характеру.

На мій погляд, ти гарна дівчинка, такою ж ганою ти будеш і тоді, коли станеш дорослою жінкою. Я сподіваюсь, що завдяки якостям твого характеру твоє життя буде щасливим і ти досягнеш у ньому усе, чого забажаєш.

На завершення свого листа я ще раз скажу, що ти, Беккі Тетчер, є моєю улюбленою героїнею роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Деякі риси твого характеру стали для мене прикладом того, якою повинна бути справжня дівчинка, справжній товариш и справжня майбутня жінка. Велике тобі спасибі за те, що ти така, як є, і за те, що ти навчила дечому і мене.

До побачення, Беккі Тетчер, і щасти тобі в майбутньому житті!»


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)