Твір на тему: “Лиш в праці варто і для праці жить”


Твір на тему: “Лиш в праці варто і для праці жить” 3.33/5 (66.67%) 3 голос[ов]

Те, чим людина займається, повинно бути їй близьке. Хтось в школах навчає мудрості маленьких діточок, хтось проектує нові будівлі, для когось найбільшим щастям є смачно почастувати оточуючих, а для когось – порадувати людей дотепною гуморескою. Будь-яка людська праця приносить суспільству чималу користь.

Але саме праця до душі приносить справжнє задоволення для самої людини. Таку тезу подає мандрівний філософ і письменник Григорій Сковорода. Тема «сродної праці» постає у його байці «Бджола і шершень». Невпинна трудівниця бджілка є повною протилежністю лінивого і байдужого шершня, ласого до наживи. Мораль цієї байки дуже проста: життя без праці нічого не варте.

Іншим прикладом любові до праці є мої батьки. Саме вони змалечку привчали мене до роботи. Починалося все з простих домашніх обов’язків: помити посуд, прибрати в кімнаті, підготувати шкільний портфель. Зараз же я допомагаю їм в усьому та отримую насолоду від того, що можу бути корисним.

Я вважаю, що без праці  немислиме життя жодної людини. Кожен має займатися якоюсь справою. І дуже добре, якщо це й улюблене заняття. Тоді людина може повністю йому віддатися. Важливим є і саме відношення до праці. Приносити комусь користь, бути потрібним – це і є те, без чого не може існувати ніхто. Тому любов до праці потрібно виховувати ще з колиски.

Отже, людині варто шукати себе в праці. Адже саме вона надихає, возвеличує людину  і робить її безмежно щасливою.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + сім =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)