Твір на тему: «Література і історія. Пов’язані вони між собою та чому?»


Твір на тему: «Література і історія. Пов’язані вони між собою та чому?» 4.00/5 (80.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему: «Література і історія. Пов’язані вони між собою та чому?»

Незважаючи на те, що в середні століття, аж до рубежу XIX -XX віків, література в основному служила інтересам панівних класів, у своїх творах все-таки змогла відбити загальнонародні інтереси та реальний стан суспільного і політичного життя українського народу. Найбагатше джерело української народної творчості сприяло своїми темами розвитку художньої літератури, збагатило її своїми художніми прийомами, ідеями і темами , прищепило їй риси самобутності, народності і своєрідності.

Розвиток середньовічної та сучасної української літератури завжди йшов в ногу з історією і в тісному зв’язку з українською історичною дійсністю, з реальним життям. Основною темою видатних українських письменників усіх часів була тема рідної землі , її зміцнення і творення, невпинна боротьба з ворогами Батьківщини за незалежність і свободу. В кінці XVII століття в українській літературі з’явилася нова тема – опис життя і проблем представників середніх верств суспільства того часу.

Зображуючи в своїх творах історичні події, українські письменники прагнули їх осмислити і завжди зробити висновки , які мали б виховне і повчальне значення. Кращі твори української літератури досі виховують у читачів стійкий характер, мужність у боротьбі за свободу рідної землі і незалежність, пробуджують у них патріотичні почуття. Створюючи образи героїв своїх творів, автори завжди прагнули засудити чи принизити негативних героїв, а позитивні образи виправдовували і звеличували. Вже в середні століття в українській літературі була громадська спрямованість поетичних творів та художньої прози.

Кращі твори української літератури відзначаються народної духовністю, вмінням авторів вловлювати в житті теми і проблеми, що відповідали інтересам народу. Як правило, все це виражалося у зрозумілій і доступній художній формі, але при цьому зберігалася літературна мова, що розвивалася на основі загальнонародної мови.

Українська література з початку свого існування і протягом багатьох століть свого розвитку накопичила величезну кількість видатних творів найрізноманітніших жанрів, які передала наступним покоління , що донесли їх до нашого часу.

Чудові риси творів української літератури, серед яких самобутність, народність, патріотизм, прагнення до правдивого зображення життя української людини, громадська спрямованість, тісний зв’язок з усною творчістю та багато іншого – стали славною традицією української літератури і зразком для письменників наступних поколінь. У більшості цих творів добре видно нерозривний зв’язок літератури з життям українського народу та історією нашої рідної землі.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Література і історія. Пов’язані вони між собою та чому?»”
  1. Маша сказав:

    Твір мій

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)