Твір на тему: «Лісова дивина»

...

Твір на тему: «Лісова дивина» 5.00/5 (100.00%) 5 голос[ов]

Людина – це безпосереднє породження природи. Помилково вважати, що якщо людина переїхала в місто, вона перестала належати до природи. Як і всі інші живі істоти, кожна людина потребує проведення досить великої кількості часу серед природних об’єктів. Але який з природних об’єктів є найприємнішим і насиченим з усіх точок зору? Поля, луки і річки не можна недооцінювати, але, звичайно, при всьому при цьому найважливішим для людини серед об’єктів природи є ліс.

Чому ліс настільки важливий для людини? Відповідь на це питання лежить на поверхні: ліс – найбільш насичений природою об’єкт. Щоб зрозуміти це, довго роздумувати не треба, достатньо лише хоча б кілька разів відвідати його. Відвідуючи ліс, можна побачити безліч самих цікавих і різноманітних рослин. Величезна кількість різних квітів, трав, кущів – все це є в лісі. Звичайно, ризикувати і їсти лісові ягоди можна далеко не у всіх випадках, але щось їстівне знайти в лісі цілком можливо. Крім найкрасивіших квітів, пишних кущів і високих трав, у лісі є і найголовніше в ньому – дерева. Звичайно, дерева можуть порадувати лісового відвідувача своїм неймовірно красивим і навіть вражаючим зовнішнім виглядом, але люблять дерева не тільки за це. Як відомо, в лісах, де багато дерев, є надзвичайно приємне свіже повітря, вдихати яке – справжнісінька насолода, особливо якщо порівнювати це повітря з тим повітрям, яке існує в містах та інших населених пунктах.

Прогулянки лісом – одне з найприємніших проводжень часу, які собі можна тільки уявити. Можна гуляти в лісі вдень – тоді ви зможете на власні очі побачити прекрасні рослини, помилуватися їх красою при яскравому сонці. Більш того, в деяких лісах можна зустріти навіть їх мешканців, тварин, тим самим внісши в своє життя ще більшу різноманітність, поспостерігавши за представниками дикої і невідомої для багатьох сучасних міських жителів представників дикої природи нашої країни. Але прогулятися лісом можна і вночі, в цьому занятті є власне неповторне задоволення. У нічний час ліс оживає і починає виробляти на людину вже зовсім інше враження. У непроглядній темряві ночі у людини загострюються інші почуття, у тому числі і слух. Завдяки слуху можна почути різні незвичайні дії лісових мешканців, змусивши працювати на повну власну уяву.

Щоб пережити справжнє здивування і незвичайні почуття, міському жителю слід якомога частіше відвідувати ліси. Там можна буде не тільки надивитися на гарні природні явища і надихатися неповторним лісовим повітрям, а й пережити повністю нові життєві враження, відвідавши ліс вночі, коли там все звучить зовсім незвично, особливо для людей, які не звикли до цього.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ чотири = 13или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)