Твір на тему: «Культура у нашому житті»

...

Твір на тему: «Культура у нашому житті» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Культура – це слово, що має кілька значень. Найбільш часто воно вживається, коли мова йде про різноманітні твори мистецтва: музику, картини, фільми і тому подібне. Водночас про культуру також говорять як про щось таке, до чого повинна прагнути кожна людина. Наприклад, під «культурною розмовою» зазвичай мається на увазі ввічлива, чемна і приємна розмова, а культурною людиною вважається не тільки той, хто так розмовляє, але і той, хто вміє правильно поводити себе в суспільстві. Є й третє значення – під культурою певного народу  мається на увазі звичайний і традиційний уклад життя народу, його звичаї і національні особливості.

Якщо розмірковувати про культуру в житті українців, можна констатувати, що для нас вона дуже важлива у всіх своїх трьох проявах, і в цьому немає нічого дивного. По-перше, Україна дуже цікава з історичної точки зору. Країна є найбільшою в Європі, в ній присутні відразу кілька відмітних і досить несхожих одна на одну спільнот. Тривала і успішна боротьба за незалежність чинила на Україну та її культуру великий вплив, що проявлялося у всіх сферах життя.

В Україні в усі часу були присутні талановиті люди, які робили величезний внесок у загальносвітову культуру. Якщо говорити, наприклад, про кіно, можна виділити кінорежисерів Леся Курбаса, Гната Юра, Юрія Іллєнка та, звичайно ж, Сергія Параджанова. На жаль, останнім часом український кінематограф не радує глядачів, але от серед музикантів спостерігається істотний підйом. Думається, що кожен українець зможе назвати кілька популярних сьогодні музичних колективів. Додатково до цього можна згадати і народну творчість, вивчення якої може дати багато інформації про нашу культуру та звичаї.

Ведучи мову про культуру, як про особливість поведінки, теж можна виділити національні українські деталі. Український народ тривалий час не мав власної держави, а тому любов до батьківщини стала особливою і невід’ємною рисою поведінки для наших співвітчизників. Бажання жити і трудитися на власній землі і не мати жодних проблем з цим породило також і автоматичну взаємну повагу до інших народів. Українці ввічливі, терпимі і не відчувають ніякого бажання втручатися в життя інших народів.

Культура у всіх своїх проявах є невід’ємною частиною життя кожного українця. Незважаючи на розрізненість жителів у зв’язку з регіональним поділом країни, всі ми маємо єдину і стійку культуру.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]
  • Твір на тему: «Згаяний час – це втрачений скарб» Життя людини є дуже коротким за історичними мірками. За час свого перебування серед живих кожен повинен зробити багато чого для задоволення всіх своїх потреб і навіть для вписування свого […]
  • Твір на тему: «Для чого людині потрібні знання» Знання відкривають людині вікно у світ, дають можливість займатися улюбленою справою, допомагають добитися бажаного. Прагнення до знання – одна з основних рис людини. Ще в давнину […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 2 = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)