Твір на тему: «Кримські сонети Міцкевича – чисте золото поезії» |

Твір на тему: «Кримські сонети Міцкевича – чисте золото поезії»

...

Твір на тему: «Кримські сонети Міцкевича – чисте золото поезії» 4.62/5 (92.36%) 55 голос[ов]

Адам Міцкевич – один з родоначальників літературного напрямку романтизм, польський поет, автор великої кількості різноманітних творів. Його творчість настільки значуща, що литовці та білоруси також називають його своїм поетом. Але при цьому один з найбільш примітних циклів твору був названий Міцкевичем на честь Криму. Це цикл творів носить назву «Кримські сонети». Чистим золотом поезії «Кримські сонети» називають тому, що в них прекрасно описуються різні природні явища. Адам Міцкевич, на відміну від багатьох поетів-романтиків, була сильно стурбованим не лишень одним внутрішнім світом людини, а тому багато уваги приділяв довкіллю, зокрема, природі.

Цикл творів «Кримські сонети» всього складається з вісімнадцяти сонетів. Всі вони присвячені тому часу, коли Адам Міцкевич тимчасово проживав на території кримського півострова. При читанні всіх цих сонетів можна перейнятися південною атмосферою, ознайомитися з прекрасними, виконаними в найкращій художній манері, описами природи і найрізноманітніших краєвидів. Про самі сонети з упевненістю можна сказати, що вони дуже проникливі, мають глибоку ліричність, також для них характерна дивовижна мелодійність, яка досягається при виразному прочитанні.

Як уже згадувалося, основною темою сонетів є саме природа. Ця тема розкривається автором просто чарівно, неперевершено поетично. Автором Адамом Міцкевичем описуються Чорне море, прекрасні гірські вершини Криму, неповторні степові ландшафти тієї місцевості, а також світанки і заходи на узбережжі. Вся ця неповторна краса описується і передається за допомогою неповторних порівнянь, казкових образів, а також метафорами, які межують з фантастикою. Автор дивує своєю неймовірною можливістю порівнювати океан зі степом, а хмари з лебедями. При цьому у своїй творчості Адам Міцкевич мислить про природу виключно в її возз’єднанні з людською душею, жодного разу він не представляє того, що природа чимось відрізняється від людини та багатства фарб в душі людини. При цьому, як відомо, найбільш близькою для людини завжди є саме її батьківщина. Адам Міцкевич показує, наскільки сильно людина може страждати, якщо вона відірвана від батьківщини і тієї природи, яка колись зуміла стати для неї своєю.

Велика кількість різноманітних тем, порушених автором у його творі, супроводжується дивовижними описами природи, що робить цей прекрасний цикл сонетів від польського письменника Адама Міцкевича просто-таки неповторним. Також кожен українець просто зобов’язаний ознайомитися з ними, оскільки в них описується краса рідного для всіх нас Криму.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Кримські сонети Міцкевича – чисте золото поезії»”
  1. Назар сказав:

    хороший сайт

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + дев'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)