Твір на тему: «Красномовність»

...

Твір на тему: «Красномовність» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Красномовність – один з найефективніших засобів для досягнення цілей сучасної людини. Не дарма у всі часи твердили, що словом можна поранити більше, ніж дією. Іноді красномовність служить меті когось образити, в інших випадках за його допомогою досягаються певні цілі в житті людини, будь то особисті цілі або громадські завдання.

Під красномовністю прийнято розуміти красу слова, вміння говорити красиво, виразно і зрозуміло. Їм наділені не всі люди, але й не можна сказати, що існують вроджені умільці красиво розмовляти. У більшості випадків красномовності вчаться. Бажання людини красиво говорити зазвичай обумовлюється її особистою або професійною необхідністю. Наприклад, люди від природи непривабливі зовні будуть намагатися стати красномовними більш, ніж привабливі, щоб отримати хоч якусь перевагу. Також можна відзначити, що існують такі сфери професійної діяльності, де без красномовності просто не обійтися. Можна згадати про професію юриста, який просто зобов’язаний володіти своєю мовою не просто вміло, а майстерно, щоб справляти сильне враження на суддю і опонентів під час судового процесу. Чи варто говорити про важливість красномовності для політиків? Ясна річ, що політики, будучи людьми, які шукають підтримки у інших людей на виборах, просто зобов’язані бути вкрай красномовними. Хоча, звичайно, в сучасній українській політиці з цього правила існують і виключення. Втім, найбільш важливо красномовності для філософів і мислителів. Тисячі, бути може, що й десятки тисяч величезних збірок афоризмів від відомих людей було сформовано. Ці книги містять великі фрази великих людей, які змогли вмістити важку ідею і мудрість в короткому вислові. Думається, що це і є головна особливість і користь красномовності – зрозуміло і стисло викладати складні ідеї.

Втім, справедливості заради варто сказати, що красномовство дійсно не всім потрібно. Існує багато професій, де людям немає необхідності доводити свою розумову і інтелектуальну перевагу, справляючи враження на інших. Наприклад, чи потрібна красномовність теслі, двірнику або водопровідникові? Думається, що якщо й потрібна, то лише для жартівливої розмови з друзями, не більше. Бути чи не бути красномовним, розвивати або не розвивати цю навичку – нехай кожен визначить це для себе самостійно, у відповідності до своїх життєвих цілей і пріоритетів.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)