Твір на тему: «Кращий спосіб зв’язку для мене»

...

Твір на тему: «Кращий спосіб зв’язку для мене» 5.00/5 (100.00%) 2 голос[ов]

Навряд чи є сучасному світі якась сфера розвивається швидше і активніше, ніж сфера зв’язку. Величезна кількість нових засобів зв’язку з’явилося останнім часом, деякі з них стали дуже популярними, зручними і доступними в будь-якій частині світу. Це дуже добре, оскільки це свідчить про рух прогресу вперед, про розвиток людства і робить його життя набагато якіснішим.

Не так давно за історичними мірками для зв’язку людство використовувало виключно пошту і звичайний стаціонарний телефон. Засобами поштового зв’язку листи доходили до адресатів через істотну кількість часу, що гальмувало передачу інформації, іноді така інформація навіть ставала неактуальною. Тим не менше, люди не мали вибору, а тому користувалися звичайною поштою. Мали суттєві недоліки і засоби зв’язку при використанні стаціонарного телефону. По-перше, за допомогою звичайного телефону доступні дзвінки могли бути здійснені виключно в рамках одного і того ж міста. При необхідності телефонувати в іншу країну або навіть в інше місто цієї ж країни за цю послугу стягувалася досить велика оплата, що робило цей засіб зв’язку доступним далеко не для всіх верств населення.

На щастя, останнім часом з’явилося кілька нових засобів зв’язку, що здійснило прорив у цій сфері, зробивши можливим доступний зв’язок практично з усіма частинами цього світу. У першу чергу хочеться сказати про мобільний зв’язок. Звичайно, дзвонити в інші країни за допомогою мобільного телефону все ще дорого, але в рамках однієї країни це цілком доступно. Крім того, мобільний телефон, на відміну від телефону стаціонарного, можна успішно використовувати протягом усього дня, де б ви не знаходилися і чим би не займалися.

Але все-таки найкращим спосіб зв’язку для мене є не мобільний зв’язок, а Інтернет. Інтернет – це один з найістотніших винаходів останнього часу. Особливість Інтернету в тому, що він підтримує відразу кілька засобів зв’язку – Інтернет може замінити і пошту, і телефонний зв’язок. Крім того, Інтернет може бути використаний як на стаціонарних, так і не мобільних пристроях. Завдяки Інтернету людина може дзвонити іншим людям і спілкуватися голосом або листуватися, тим самим замінюючи пошту. Все це не вимагає великих грошових вкладень. Втім, фізичну посилку засобами Інтернету відправити поки що неможливо.

Найкращим сучасним способом зв’язку для мене є Інтернет. За його допомогою я можу листуватися, телефонувати, отримувати всю необхідну для себе інформацію. Я думаю, що Інтернет та інформаційні технології в цілому будуть продовжувати розвиватися, завдяки чому незабаром цей розвиток відкриє перед людством нові горизонти, які будуть не тільки дивувати, але і задовольняти ряд найважливіших людських потреб.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)