Твір на тему: «Кому дозволена мета, дозволені і засоби»

...

Твір на тему: «Кому дозволена мета, дозволені і засоби» 3.00/5 (60.00%) 2 голос[ов]

Ми живемо у матеріальному світі, де добування ресурсів є запорукою успіху. Колись ресурсами могло вважатися, що завгодно. Сьогодні ж головним ресурсом є грошовий еквівалент, який можна обміняти на практично будь що. Тому очевидно що усі цілі людей рано чи пізно сходяться у добування цього ресурсу. Звичайно бувають винятки, коли люди працюють для ідеї та задоволення від процесу, але і вони коли зрозуміють усю глибину ситуації, монетизують свою працю. Це, як на мене, правильно. Кому дозволенна мета, дозволені і засоби. Коли вони доступні, гріх ними не скористатися.

Мене завжди вабили люди, які чітко знали чого вони хотіли. Вони не міняли кожного другого дня рід діяльності, а працювали довго і напружено в одному напрямку. Такі особистості варті уваги. Це сильні персони, люди ідеї. Вони позиціонують себе перед світом не словами, а діями. Практики, які бачать ціль і не бачать перепон. Саме таким людям дозволені практично будь які засоби для реалізації своїх цілей. Та тут варто зрозуміти, що ціль не першочергова і вона не варта угризіння совісті, чи тим більше негараздів інших людей. Але такі люди й так ніколи не зроблять чогось протизаконного чи протиправного. У них є честь і воля, без яких вони не починають своїх справ.

На останок хочеться сказати, що необхідно жити із цілями та планами. Оглянтесь навколо і ви побачите з десяток прикладів протилежного. Не потрібно рівнятись на них. Шукайте оточеня, яке буде вас підтримувати  і розвивати, а не гнобити і регресувати. Шукайте свою мету, прагніть та робіть усе для її досягнення, а засоби самі з’являться.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ один = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)