Твір на тему: «Казкова країна нашого майбутнього»

...

Твір на тему: «Казкова країна нашого майбутнього» 4.33/5 (86.67%) 6 голос[ов]

Завжди цікаво подумати про майбутнє, уявити, яким воно буде – важким, простим, яскравим або просто казковим. Так склалося, що людина у своїй фантазії зазвичай хоче уявити щось, що найприємніше для неї. Діти та інші аналогічні категорії населення хочуть вірити в казку, а тому і країну власного життя в майбутньому представляють саме як казку. Я не є винятком з цього надзвичайно цікавого правила. Я хочу вірити в те, що майбутнє буде справді казковим, що воно буде сповнене приємними подіями та речами, що всі люди, які населяють Україну, стануть по-справжньому щасливими.

В такі складні історичні моменти для країни, які існують сьогодні, хочеться вірити в казку по-особливому, в більшій мірі, ніж коли-небудь раніше. Це обумовлено відразу низкою різних факторів. По-перше, я думаю, що багато людей з сучасної України просто дуже втомилися, особливо в останні кілька місяців. Більша частина населення країни живе в постійній напрузі, в передчутті війни або будь-яких інших бойових дій. Звичайно, ніхто не хоче війни і не хоче вмирати, але що поробиш, якщо політики вирішили інакше? Залишається тільки жити і сподіватися на щось краще, на зміну ситуації хоча б у найближчому майбутньому. Саме тому багато сучасних людей починають вірити у казку. Причому не в ту казку, до яких ми звикли з книг, а до звичайного життя, яке в умовах сьогоднішнього світу вже представляється просто казковою.

Напевно багато хто з нас хотів б не чекати бойових дій та війни, а просто кожен день займатися своєю справою. Хтось би ходив на роботу, заробляв гроші для себе і своїх близьких, хтось вчився б і складав плани на своє майбутнє, вільний час при цьому весело проводячи в компанії близьких людей. Сьогодні люди позбавлені цього почуття спокою і безпеки. Всі ми перебуваємо під надзвичайною емоційною напругою, наслідки якої можуть бути дуже поганими для кожного з нас. А ось звичайне і спокійне життя і здається для нас казкою. Але насправді воно практично недосяжне в сучасних умовах.

Сумно і неприємно, коли нормальне і спокійне майбутнє для звичайної країни здається казкою. Але варто звикнути до цього. Наш український край через справи нечесних, безпринципних і безвідповідальних політиків занурюється в жахливі умови і обставини на довгі-довгі роки. Я не думаю, що ми чи наші сучасники коли-небудь зможемо жити повноцінно і щасливо. Велика смута настала в Україні, під час неї багато не те, що не стануть щасливими, а просто не виживуть. Саме тому про звичайне, спокійне життя, яке було всього кілька місяців тому, можна мріяти як про повноцінну казку.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ сім = 9или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)