Твір на тему: “Художній твір як явище мистецтва”

...

Голосуйте за цей твір

Свого часу Іван Франко сказав, що книги – це морська глибина, і хто в них пірне до самого дна, той, хоч і буде багато трудитися, але винесе для себе дивні перли. І це дійсно так. Без книг ми не можемо уявити собі нашого життя, позаяк вони присутні в житті кожної мислячої людини.

Художня література – один з найпоширеніших видів мистецтва. Його основним джерелом розвитку є фольклор. Художній твір, я переконаний, є мистецтвом, тобто своєрідним відображенням навколишнього світу.

Письменник, який створює новий шедевр пера, відбирає для його створення найхарактерніші явища, осмислює їх за допомогою уяви та викладає на папір.  Художній твір має зміст і художню форму. Образотворчі функції слова відіграють найважливішу роль у відображенні дійсності. Особливе значення мають тропи, з їх допомогою автор показує своє ставлення до твору. Зокрема, Ліна Костенко зізнається, що для неї поезія, є повсякчас неповторністю, якимось безсмертним дотиком до душі. Аби повноцінно осмислити слова  поезії, потрібно її виразно читати. Задля експресії потрібно робити паузи, ставити логічний наголос, читати з інтонацією у потрібному темпі. Потрібно чітко виділяти важливі текстові слова. Донести до слухача ідейний зміст можна за допомогою жестів і міміки. Читання розвиває усне мовлення і мислення людини, збагачує почуття.

То ж долучаймося до відшліфовування скарбів рідної культури, аби вирости освіченими, духовно багатими людьми, гідними шедеврів української художньої літератури.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)