Твір на тему: «Хто ясно думає, той ясно говорить»

...

Твір на тему: «Хто ясно думає, той ясно говорить» 2.29/5 (45.71%) 7 голос[ов]

Стосунки між людьми бувають різними, і нерідкі їх рівень визначається тим, наскільки цікаво людям спілкуватися один з одним. Мало хто про це замислюється, але інтерес зазвичай викликають ті, хто вміє ясно думати і ясно висловлювати свої думки. У цьому вкрай мало дивного, адже людина – істота розумна, яке завжди тягнеться до спілкування з тими, з ким їй приємно і цікаво розмовляти. Ясні думки, красиве і чітке їх висловлювання завжди допомагають добитися всього самого найкращого в житті. Як же навчитися ясно мислити і ясно говорити?

Існує кілька важливих рецептів на шляху до досягнення такого позитивного результату. По-перше, людина, яка ясно думає, вміє мислити швидко. Тобто, вона оперативно орієнтується в існуючій ситуації, належним чином її аналізує і вміє робити з неї правильні висновки, про що пізніше спокійно і ясно говорить. Для швидкого мислення потрібно розбиратися в обгворюваній проблемі, вміти швидко шукати її вирішення, а також бути досить впевненим у собі, тобто, у правильності власних висновків щодо тієї чи іншої проблеми.

Якщо ви бачите людину, яка ясно говорить, напевно, можна припустити, що у неї повний порядок в голові і в думках. Вона знає, чому відбуваються ті чи інші події, в чому вони полягають і до чого ведуть. Для розуміння всього цього слід володіти необхідною освіченістю, корисними знаннями щодо проблеми і впевненості у правильності власних роздумів і суджень. Тільки раціональний розум людини, яка має достатній життєвий досвід і знання, може призвести до формування чіткої і красивої мови.

Я думаю, що основою ясного розуму і розмови є відразу кілька факторів. По-перше, це освіченість. Без неї людина просто не зрозуміє, що відбувається навколо. По-друге, це життєвий досвід. Не обов’язково, щоб він був дуже великим. У той же час він повинен стосуватися певної проблеми, про яку йде мова. Крім того, нікуди не дітися від впевненості в собі. Чоловік, який не впевнений у правильності своїх суджень, ні за що не буде ясно мислити і говорити, адже все місце в його свідомості будуть займати сумніву у власній правоті.

Для мене зв’язок між ясністю думок і розмови є цілком очевидним. Я знаю як з власної практики, так і чисто теоретично, що ясніше всього говорять ті, хто ясно мислить. Ясно мислити і говорити цілком можна навчитися, але це дуже непростий процес, який, якщо він не склався сам собою, може зайняти роки для формування.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ шість = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)