Твір на тему: «Гордість держави»

...

Твір на тему: «Гордість держави» 4.52/5 (90.48%) 21 голос[ов]

Слово «гордість» є дуже актуальним, якщо мова йде про державу. Взаємодія у такому випадку є взаємною. З одного боку, кожна людина хоче пишатися своєю країною, вважати її найкращою. Людям приємно жити тільки в тих країнах, які дійсно чогось домагаються і на щось здатні. У такій країні людина відчуває себе причетною до великих справ. Точно так само і держава в особі своїх правителів і державних органів напевно відчуває гордість внаслідок того, наскільки розвинені і успішні люди в ній живуть. Що ж зробити для того, щоб і держава, і люди відчували настільки приємну гордість?

Що до звичайних людей, які хочуть відчувати гордість за свою державу, то тут не порадиш нічого, крім як намагатися зробити щось власними силами. Держава складається з людей. В умовах демократії, яка зараз, здається, існує, за законом правителем може стати практично будь-який громадянин. Тому у кожного є можливість зарекомендувати себе в суспільстві як можна найкращим чином, домогтися чогось, а потім очолити державу, привести її до успіху і пишатися цим. Також можна пишатися і своєю маленькою долею. Наприклад, створити успішний бізнес, платити багато податків і соціальних платежів, тим самим вирішуючи проблеми величезну кількість різних людей.

Держава ж, у свою чергу, повинна працювати в напрямку того, щоб її громадяни ставали більш ефективними, сильними, розумними, вміли принести користь як самим собі, так і всім тим, хто їх оточує. Зробити це можна різними шляхами і способами. Наприклад, держава повинна вкладати кошти в розвиток громадян, проводити правильну інформаційну політику, сприяти правильному розвитку дітей та реабілітацію тих, хто з якоїсь причини не є адаптованим до нормального суспільного життя. Якщо держава буде проводити саме таку політику, вона буде помічати поступовий розвиток суспільства, бачити, як суспільство стає все краще і краще. Отже, це призведе лише до надзвичайно позитивними результатами для всіх – як для суспільства, так і для держави.

Поняття гордості і країни тісно пов’язані. Однак не варто викидати звідси і людей. Громадяни держави мають на неї прямий вплив, вони також забезпечують процвітання держави, її розвиток. Людина може прямо впливати на те, чи буде держава давати їй почуття гордості. У той же час саме держава повинна займатися розвитком власних громадян, тоді вони будуть досить успішними, щоб давати почуття гордості державі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 3 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)