Твір на тему: «Характеристика образу Роланда з твору «Пісня про Роланда»

...

Твір на тему: «Характеристика образу Роланда з твору «Пісня про Роланда» 4.79/5 (95.83%) 810 голос[ов]

«Пісня про Роланда» – цікавий і навіть дивовижний поетичний твір, в якому автор хотів показати всім читачем, що означає для справжнього відчайдушного воїна батьківщина, честь, доблесть і захист свого короля, який, як монарх, втілює саму держава, яка є батьківщиною. Як найбільш сильного духом і найбільш прославленого героя автор показує воїна на ім’я Роланд.

Поема одночасно описує події історичного характеру, які дійсно мали місце бути, але разом з тим і переосмислює, і дає деяке продовження того, що дійсно відбувалося в історії. У відповідності до змісту поеми, на території сучасної Іспанії йшла війна між франками і арабами. Франки вже практично повністю звільнили європейська державу від арабських загарбників, для повного звільнення залишилося взяти лише кілька міст, одним з яких було місто під назвою Сарагоса. Але взяти цей населений пункт було дуже непросто, тому французи розробили спеціальний план. На жаль, в їх рядах опинився зрадник, який був повинен відправитися до арабів, але в останній момент підстроїв все так, що замість нього це зробити був повинен Роланд. Роланд в свою чергу був не тільки вмілим воїном, але надзвичайно відповідальною людиною, для якої такі визначення, як честь, доблесть, гідність, повага до традицій не були простим звуком. Саме з цієї причини Роланд відмовився від більшої частини війська, яка залишилася для охорони короля, взяв меншу частину і відправився на бій. На жаль для нього, зрадник у складі франків зміг обдурити короля. У результаті цього низького вчинку Роланд загинув, що доповнило його образ і навіть зробило цей образ трагічним. Образ Роланда протиставляється образу Ганелона, який був зрадником і продався ворогові франків. Саме через цей безчесного вчинок Роланд і загинув. Але навіть перед своєю смертю героїчний вояка не втратив свого обличчя – він залишився таким же відповідальним і намагався попередити короля франків про те, що його військо зазнає розгромної поразки.

Образ Роланда наділений позитивними, але в той же час трагічними рисами. Ця людина мала велику кількість дійсно хороших якостей, які були притаманні йому як людині і як воїну. На жаль, доля його стала трагічною через зраду з боку зрадника Ганелона. Тим не менш, всі зберегли пам’ять про Роланда і пишалися тим, що у них був такий відповідальний і вмілий воїн .


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Характеристика образу Роланда з твору «Пісня про Роланда»”
  1. Саша сказав:

    Норм

  2. Ван сказав:

    ()

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + 5 =



или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)