Твір на тему: «Екологічні проблеми Нової Одеси (Новоодеський р-н, Миколаївская обл., Україна)»


Твір на тему: «Екологічні проблеми Нової Одеси (Новоодеський р-н, Миколаївская обл., Україна)» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему: «Екологічні проблеми Нової Одеси (Новоодеський р-н, Миколаївская обл., Україна)»

Екологічна ситуація в Миколаївській області досить напружена. Промисловий комплекс і багатогалузеве сільське господарство здійснюють значний негативний вплив на навколишнє середовище. Незважаючи на те, що обсяги виробництва продукції в області за останні десять років значно знизилися, ступінь техногенного навантаження на основні складові екосистеми залишається істотним. Зараз потребують вирішення такі екологічні проблеми області:

Автотранспорт – один з найбільших забруднювачів атмосферного повітря в області. Викиди автотранспорту становлять 93% від загального обсягу викидів від усіх пересувних джерел. У результаті роботи автотранспорту більше 2,3% пилу, 93,12% оксидів вуглецю, 13,6% діоксидів сірки та 49,2% окислів азоту від загальної для області кількості цих речовин потрапляють в атмосферу.

Найбільш забрудненими в області є міста Миколаїв, Первомайськ, Южноукраїнськ та Вознесенськ, а також Миколаївський, Вознесенський, Арбузинський і Новоодеський райони. Найбільш поширеними речовинами забруднення атмосферного повітря в Новоодеському районі є пил, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид та оксид азоту, фтористий водень, формальдегід, бензопірен і важкі метали.

Основними забруднювачами районів і міст є ВАТ «Миколаївський глиноземний завод», ВАТ «Югцемент», УМГ «Черкаситрансгаз», Олександрівське ЛВУМГ ТОВ «Сіменс», Миколаївське ЛВУМГ ТОВ СП «Нібулон», ДПНВКГ «Зоря-Машпроект», МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ЗАТ «ВОЗКО» та іншіх.

Збільшення викидів від стаціонарних джерел на підприємствах за останні роки спостерігалося майже в усіх районах та містах області, крім Березинського, Братського, Жовтневого районів і міст Вознесенськ та Очаків. Це відбулося у зв’язку із зростанням виробництва в галузях машинобудування, виробництва будівельних матеріалів, харчової промисловості та виробництва енергетики, а саме на таких підприємствах області, як ВАТ «Югцемент», УМГ «Черкаситрансгаз», Олександрівське ЛВУМГ ТОВ СП «Нібулон», ЗАТ «ВОЗКО »та іншіх.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + 6 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)