Твір на тему: «Джованні Боккаччо «Декамерон»

...

Твір на тему: «Джованні Боккаччо «Декамерон» 4.25/5 (85.00%) 4 голос[ов]

Існує велика кількість різних творів. Будь-яка людина може прочитати багато з них, щоб визначитися, які з них найбільш цікаві для окремо взятої людини. Я теж прочитав велику кількість різних літературних творів, а тому можу з легкістю визначити, які з них підходять під мій смак сильніше всього. Одним з таких творів є твір Джованні Боккаччо під назвою «Декамерон». Що ж такого цікавого в даному творі і чому він справив на мене настільки сильне і серйозне враження? Це я поясню в даному творі.

У творі описано те, як проводять час молоді люди. Однак тут цікаво не тільки тим, чим вони там займаються, але і конкретні обставини, які змусили зробити їх те, що вони зробили. Від’їхавши на кілька кілометрів від міста, в якому панувала страшна хвороба чума та прагнучи таким чином врятувати своє життя, молоді люди вирішили залишитися поза межами міста на деякий час. Потрапивши в свій заміський будинок, вони ділилися один з одним історіями, досить цікавими і захоплюючими. Мені було цікаво про це читати і ознайомлюватися з особливостями життів тих, хто жив у той час. Це стало однією з причин, чому мені настільки сподобався даний твір.

Однак я не можу сказати, що інтерес і цікавість стали єдиною причиною, по якій мені настільки сподобалося це твір. Він також не позбавлений й глибокого філософського значення. Завдяки йому всі ми, читачі, можемо прекрасно дізнатися про те, як ведуть себе люди, які вже подумки змирилися з тим, що незабаром вони помруть. Варто нагадати, чому молоді люди покинули міста. Це сталося тому, що в місті спалахнула епідемія чуми. Але я думаю, що ці люди прекрасно розуміли, що довго вони не протягнуть, і чума знайде їх там, де б вони не знаходилися. Вони це усвідомлювали, а тому фактично змирилися зі своєю неминучою загибеллю. Зрозумівши це, вони прийняли, як мені здається, вірне рішення – усамітнилися один з одним і почали спілкуватися, адже це найцінніше, чим можуть зайнятися люди.

Враховуючи все, написане мною вище, я можу з упевненістю заявити, що літературний твір Джованні Боккаччо під назвою «Декамерон» володіє високою літературної та філософської цінністю. Він цікавий з багатьох точок зору, а кожен читач напевно може відшукати в ньому щось корисне особисто для себе. Я відшукав, а тому можу з упевненістю рекомендувати прочитати це літературне творіння всім тим, хто з якоїсь невідомої причини до цього часу цього не зробив.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 9 = одинадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)