Твір на тему: «Дивних багато у світі див, а найдивніша з них – людина»

...

Твір на тему: «Дивних багато у світі див, а найдивніша з них – людина» 4.12/5 (82.38%) 42 голос[ов]

Світ дійсно сповнений дуже дивними речами. Людина до сьогоднішнього дня не пізнала багато чого. Наприклад, ніхто напевно не знає, що чекає його після смерті, в той же час всі прекрасно розуміють, що життя колись закінчиться і всі рано чи пізно помруть. На рівні міжнародного права людство намагається не допускати воєн і вбивств інших людей, в той же час все це дуже часто відбувається. Все це говорить про те, що дивною є сама людина і все те, що пов’язано з нею. Саме людина вчиняє дивні речі, тому й сама може називатися дивною.

Технічний і науковий прогрес останнім часом зайшли досить далеко. Люди змогли винайти багато автоматизованих машин, які в деяких випадках тепер можуть самостійно виконувати ті функції, які раніше були підвладні лише людському виконанню. Дивно, але найважливіше у всьому цьому – людське тіло – ще далеко не так добре пізнане, як того бажалося, життя не стало вічним, свідомість кожної людини рано чи пізно вмирає. Здавалося б, людина повинна прагнути в першу чергу до максимального продовження власного життя, але все це поки що марно – вона не стала набагато довше жити, і все так само страждає від великій кількості хвороб. Причина тому одна – людське тіло занадто складне, воно найбільш дивне у цьому світі.

Ще більш дивна річ – психологія і поведінка людини. Складність людської психології і всю її різноманітність неможливо описати повністю, це можливо зробити лише частково. Особисто мені дуже часто важко розуміти людей. Щоб все-таки спростити собі сприйняття і спілкування з іншими я дотримуюся деяких правил. По-перше, я вважаю вважати всіх людей за замовчуванням хорошими і добрими, поки вони не показали протилежного. По-друге, я намагаюся розуміти навіть найдивніші вчинки, якщо людина адекватна і здатна за них відповідати. У той же час, якщо людина психічно здорова і не перебуває в стані афекту, я сприймаю її, як адекватну. Кожен іноді має право проявити характер, адже життя в цілому життя – це непростий процес, тому необхідно ставиться з розумінням і по можливості терпимо і стримано по відношенню до оточуючих.

У пісні хору «Антігони» від Софокла, як мені здається, відображена вся та складна сутність і дивина, які були мною описані в попередніх абзацах. Поетична форма твору Софокла надає цьому висловлюванню вишуканість і зрозумілу для багатьох форму.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Дивних багато у світі див, а найдивніша з них – людина»”
  1. яна сказав:

    Сайт класний але я вже лайкнула з двох сайтів а мені дальше повністю не відкрило і я вже перезагружала

    • Автор творыв сказав:

      надо лайкнуть и подождав 5-7 секунд если не откроется само то обновить страницу

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)