Твір на тему: «Душевний стан аскета в поемі Івана Франка «Іван Вишенський»

...

Голосуйте за цей твір

Смирення, терпимість і самопожертва іноді стають дуже важливими в житті кожної людини. З цим напевно погодяться багато людей. Часом лише ці цінності і ніщо інше насправді не цікавлять особу. І коли в житті настає певний момент, багато людей відчувають бажання піти, сховатися, щоб терпіти позбавлення і переживати нудьгу, але при цьому намагатися знайти глибинний сенс життя. В цьому дійсно є певний сенс, і це може реально допомогти людині. Душевний стан таких людей викликає великий інтерес і бажання його ретельно проаналізувати і як можна більш докладно розібрати. Одним з таких людей був аскет, головний герой творів Івана Франка під назвою «Іван Вишенський»

Аналізуючи душевний стан аскета, хочеться виділити відразу декілька характерних особливостей його душі. По-перше, аскет пішов від людей, усамітнився в печері, і саме в цьому він і щиро бачив своє призначення і вірив в свою саму позитивну функцію і користь. Пішовши жити в печеру, перебуваючи в пошуку життєвого сенсу і щастя саме там, він намагався принести користь як собі, так і іншим. Звичайно, так можна відкрити, дізнатися щось. Аскет – це людина, яка обмежує себе багато в чому, тим не менш, вона робить це не просто так, а з певним змістом, що, безумовно, дає певну користь. Спочатку душевний стан аскета пригнічений, йому не вистачає чогось, що було у нього в звичайному житті. Але потім все поступово змінюється. Через деякий час аскет звикає до такого життя, починає просто жити, задовольняючи власні щоденні потреби і необхідності. Через ще якийсь певний час він знаходить справжнє задоволення і радість у такому житті. Він починає думати про те, про що ніколи раніше не думав, вчитися любити життя у всіх його проявах і розуміти ті істини, які непідвладні людині під час звичайної життєвої суєти.

Тим не менш, у аскета з твору Івана Франка все пішло не зовсім так. В один прекрасний момент він отримав лист, де побратими просили його вийти з печери, щоб допомогти їм боротися за свої права. І це викликало у аскета нові думки і роздуми, щось таке, про що він ніколи до цього не замислювався. Він почав задавати собі питання про те, яка від нього користь, якщо він сидить тут, а в його допомоги потребують люди. І це призвело до того, що він вирішив залишити звичну йому печеру, щоб вийти і допомагати тим, хто дійсно потребує реальної допомоги. На щастя, зробити це аскету допомогло справжнє диво.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + 5 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)