Твір на тему “Душа болить за рідну Україну”

...

Твір на тему “Душа болить за рідну Україну” 4.47/5 (89.34%) 182 голос[ов]

Всю свою історію Україна боролася за незалежність, за свободу думки, за українську мову, і ось вона отримала це все, а ви подивіться що з нею стало. З проголошення України незалежною пройшло не так багато часу, а вона йде не вгору, а вниз.
Послухайте тільки передвиборну агітацію всіх кандидатів, що звучала з політ реклами . Це говорять перші люди держави. Вони з допомогою найнятих спеців описують в чому ми живемо через їхню тупість, свинство, бездарність, а найголовніше, що об'єднує їх – ненависть до України і народу України. Дивлячись на них, дійсно, душа болить за рідну Україну.
В Україні абсолютно нічого не робиться для проведення Євро-2012. А це ж міжнародний чемпіонат! І інвестиції нам дають, щоб ми тільки підготувались до нього, а ніхто нічого, тільки вигляд роблять, і гроші собі в кишені кладуть. А скільки б Україна могла заробити, скільки б фанатів приїхало.
В Україні нічого не робиться для того, щоб знизити алкоголізацію. Нинішня ситуація з алкоголізацією українського суспільства – це прояв масового хімічного ураження уповільненої дії, направленої на молодь та працездатне населення України. Однією з основних причин того, що в Україні масово процвітає явище алкоголізму, є те, що громадяни не бачать перспективи на майбутнє.
Корупція на митниці. Ввозять по дві пари взуття в одній коробці. Якщо ми і далі продовжуватимемо імпортувати все взуття по одному долару, то ніколи у нас не буде ні власного виробництва взуття, і ніколи не буде нормального бюджету.
У мене душа болить від усвідомлення, що занедбуються рідне слово й рідна культура, що молодь забуває народні пісні, що українська книжка в Україні мусить пробивати собі дорогу, немов на чужині.
Можливо, нам треба взяти те, що є і реалізовувати. А для цього нам потрібна єдність. Ми повинні дбати один про одного.


Завантаження...

Схожі твори

 • Рідне місто (село) Як і мої батьки, я народився в Харкові. До речі, мій дідусь також народився тут, тому мене можна назвати харків’янином у третьому поколінні. Я люблю своє місто, дідусь і батьки […]
 • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
 • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему “Душа болить за рідну Україну””
 1. jjjjjjjjjj сказав:

  Забираю 🙂

 2. Станислав сказав:

  Спасибо большое! Очень помогло!

 3. хуй сказав:

  Навіщо було писати про поітику?

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)