Твір на тему: «Душа болить за нашу Україну»

...

Твір на тему: «Душа болить за нашу Україну» 4.67/5 (93.33%) 3 голос[ов]

Твір на тему: «Душа болить за Україну»

21 листопада 2013 року Кабінет міністрів України, після 9 років підготовки до укладання угоди з Європейським Союзом, прийняв розпорядження про призупинення підписання цього документа з боку України. В результаті, 28 листопада, на саміті ЄС не було підписано жодної угоди, ні навіть декларації про наміри, а бажаючі до інтеграції українці почали висловлювати свій протест. Згодом його назвали Євромайдан. Але не тільки в цьому полягають причини виникнення Євромайдану.

Слід зауважити, що стратегію на євроінтеграцію нинішня влада України визнавала і представляла як єдину можливу, не пропонуючи можливих альтернатив. І тому питання про те, чи є це вибором українського народу чи ні, не стояло. Однак, після рішення Кабміну деякі представники населення вирішили висловити свою думку. Отже, 22 листопада більше 100 осіб зібралися на центральній площі країни і, обв’язавшись національною атрибутикою, зголошувалися до європейської інтеграції.

У демократичній країні висловлювати свою думку – справа незаборонена. Звиклі до «революцій» з 2004 року жителі країни в більшості своїй ставилися до процесу вкрай скептично – люблять в нашій країні майданити. «Чого не зробиш, тільки б не працювати». Акцію протесту оголосили безстроковою. І поки мітингувальники, в основному студенти й пенсіонери, співали пісні і викрикували гасла, життя в країні тривало своєю чергою: столиця і великі міста готувалися до новорічних свят.

І все б нічого, якщо б горезвісна новорічна ялинка країни не опинилася на місці, яке на вихідні облюбували мітингувальники: виник конфлікт. Встановлювати багатометрову ялинку приїхали комунальники, а прихильники євроінтеграції порахували це захопленням місця мирного протесту і почали оборонятися. І нехай багатьох не бентежить час прибуття комунальників до робочого місця в 4 ранку. Ялинку у багатьох вітчизняних містах встановлюють у прискореному режимі, дотягуючи до останнього і ледве встигаючи до дати – так вже живе наша країна.

Комунальники не сприйняли «теплий» прийом. Був викликаний загін спецпідрозділів «Беркут». Чому саме «Беркут» і чому не обійшлося простою міліцією? Адже це спеціально навчені силові структури, що працюють в особливо небезпечних криміногенних ситуаціях . Чому ж вони почали розбирання серед беззбройних, нехай і агресивно налаштованих людей? Цьому є пояснення.

На 9 день мітингу силами «Беркута» площа була очищена від демонстрантів за 7 хвилин. Треба зауважити, що представники цієї структури працюють завжди «на результат», не підбираючи засобів. Биття гумовими палицями і ногами – практика, яка застосовується до небезпечних рецидивістів, проте не до мирних людей. Під час загальної інформатизації відеозапис з кадрами побиття був в момент поширений в мережі Інтернет. Це викликало бурю протестів серед тих, хто до євроінтеграції не мав ніякого інтересу і не підтримував її. Але іскра неприязні до влади, що жевріла багато останніх років, розгорілася до межі.

Країну почало трясти. На жаль, трясе її і сьогодні, і поки що не видно ніякого виходу з ситуації, що склалася не тільки на Євромайдані, а і в усій країні взагалі. Дуже шкода, що таке відбувається на моїй Батьківщині, і душа болить за рідну Україну. Та я щиро сподіваюся, що все ж таки уряд країни і наші співвітчизники знайдуть спільну мову і країна буди розвиватися далі, роблячи це в умовах миру і стабільності.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Душа болить за нашу Україну»”
  1. Костя сказав:

    Прекрасний тввір)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− шість = 0или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)