Твір на тему: «Друзі пізнаються в біді»


Твір на тему: «Друзі пізнаються в біді» 4.88/5 (97.67%) 566 голос[ов]

Твір на тему: «Друзі пізнаються в біді»

Дружба… Якщо по-справжньому замислитися, то протягом життя вона проходить певні етапи еволюції, але робить це по-своєму: своєрідно, нетипово і, мабуть, трохи жорстоко.

У нашому житті є і постійно з’являються нові обличчя. Згадайте безліч «подруг» і «друзів» на вулиці,  суцільну масу товаришів у дитячому садку і школі. Де б ти не був, куди б не потрапив, завжди знайдеш того, хто зможе носити цей титул – Друг.

Але роки йдуть. І поступово втрачається сліпа віра в кожного. Старші шкільні та студентські роки дозволяють розмежувати помилкові припущення щодо альтруїзму і безмежної доброти багатьох з твого оточення. І день за днем, місяць за місяцем, рік за роком коло товаришів стає все менше. І вже в зрілому віці ти переконуєшся, що справжній друг перевіряється тільки часом. Незважаючи ні на що, він – частина тебе. Сварки, негативні емоції, часткові непорозуміння можливі, адже життя і погляди у кожного різні. Але єдність духа замінити нічим. Це почуття ніколи не сплутати з фальшивкою. Воно одне, тому ви разом.

На підставі цього можна сказати, що дружні узи, часом, пов’язують людей міцніше, ніж сімейно-родинні. Адже родичів не вибирають, а друг приходить в твоє життя свідомо. І залишається їм, цілком підтримуючи тебе і в біді, і в радості. Без сумніву, підтримка у важких життєвих ситуаціях необхідна. І справжній друг завжди прийде на допомогу. Дуже часто біда не приходить одна. Чорна смуга в житті ніяк не хоче закінчуватися. Приятелі втомилися від нескінченних утіх. І ось тут-то залишається він, вірна і віддана тобі людина, яка знаходиться поруч. Ні, не його жалість і розради потрібні тобі зараз, а підтримка і надання віри в свої сили. Тільки у справжнього друга знайдеться час, терпіння, мужність підтримати, не дати зламатися у важку хвилину.

Але в сучасному світі дуже важливо не втратити дружні почуття, перебуваючи поруч з успішною людиною. Мені здається, що в істинній дружбі немає місця почуттю заздрості, так само як і вищості. Щиро розділити радість з другом можуть тільки справжні друзі. На жаль, випробування радістю – важча річ, ніж випробування бідою. При нещастях найчастіше мобілізується жалість і виникає бажання втішити, допомогти. А ось радість, на жаль, дуже часто народжує заздрість, тягнучу за собою негативні почуття. Людині дуже складно протистояти цьому. Руйнується дружба, яка, здавалося б, нерозлийвода.

З іншого боку, успішність може породити перевагу. А дружба, по-моєму, не терпить поглядів зверху вниз. Чиста і щира, вона йде, якщо відчуває непомірну важливість. У дружбі дуже важливо йти назустріч один одному, дивлячись в одному напрямку. Ніяка образа не повинна вбити паросток душевного єднання, який часто дуже крихкий і ранимий.

Все проходить… Але справжня дружба, перевірена роками, залишається, подолавши біди і радощі. Друг фізично може не бути поруч, але душа його завжди з тобою.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 14или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)