Твір на тему: «Дружба» |

Твір на тему: «Дружба»


Твір на тему: «Дружба» 4.00/5 (80.00%) 2 голос[ов]

Всім добре відомо, що у кожної людини є власні потреби, задоволення яких є обов’язковим і не піддається жодному сумніву. Серед цих потреб важливе місце займають потреби в розумінні, в терпимості, в спілкуванні, інтелектуальному і духовному збагаченні людини. Всі ці потреби можуть бути задоволені за допомогою такого явища, як дружба.

З самого раннього дитинства у людини починають з’являтися друзі. Процес цей відбувається сам по собі, ні від чого не залежить і навіть не усвідомлюється і не обдумується людиною. Поява друзів настільки природна і невимушена, що ніхто ніколи навіть не намагається задаватися питаннями, чому він став спілкуватися з тією чи іншою людиною, чому він почав вважати його другом. Це лише підтверджує той факт, що дружба – невід’ємна частина життя людини.

Втім, у міру дорослішання багато хто напевно переосмислює дружбу, дивиться на людину і на світ по-новому, в цілому змінюється. Трапляється й так, що на місце старих друзів приходять нові, коло спілкування змінюється, та й людина начебто не поспішає пред’являти самій собі претензії у зраді старих друзів. Дружба, як і будь-яке інше явище, має різні прояви, також вона може змінюватися. Чим старше людина стає, тим більше вимог вона починає пред’являти, але вимоги ці стосуються не самої себе, але навколишнього світу. Терпимість і бажання знайти спільну мову з оточуючими людьми відходить на другий план, поступаючись місцем власним принципам і переконанням.

Враховуючи все вищесказане, напевно, необхідно виділити деякі істинні аспекти дружби, розповісти про те, що таке справжня дружба, дати власне уявлення про це ідеальне явище. Як мені здається, ідеальна дружба ні в якому разі не повинна обмежуватися звичайним спілкуванням, порожніми розмовами і балачками. Людину, з якою тобі просто цікаво і весело спілкуватися, можна називати приятелем, товаришем, але ніяк не другом. Другом можна називати лише того, з ким ти готовий дружити діяльно, того, на чию допомогу можна розраховувати і того, кому ти готовий надати допомогу. Життя все ще не можна називати таким, яке може бути проведена без дружньої допомоги. Людині часто потрібна допомога, хто ж її надасть, якщо не друг? Взаємодопомога – основа будь-якої дружби, ніхто не повинен забувати цього.

Про таке складне, цікаве і водночас мінливе явище, як дружба, можна говорити вічно. Виникає дружба незалежно від бажання людини, сама по собі, вона супроводжує людину протягом усього її життя, але в той же час іноді може принести в життя людини і розчарування. Основним у дружбі, тим, що відрізняє її від усього іншого, є взаємодопомога, без неї нормальна дружба немислима.

Схожі твори

  • Твір на тему: «Яким ви уявляєте майбутнє людства» Всі люди діляться на дві категорії: оптимістів і песимістів. І відповідно, кожна категорія людей представлятиме майбутнє людства через призму оптимізму або песимізму. Я, швидше за все, […]
  • Твір на тему: «Природа в моєму житті» Природа – колиска людського життя, наша рідна стихія. Ніхто не зможе жити без води, землі, повітря, їжі. Коли подумаєш про невід'ємну красу заходу або сходу сонця, про весняний дзвінке […]
  • Твір на тему: «Як берегти своє здоров’я?» Необхідно підтримувати міцність тіла , щоб зберегти міцність духу . В. Гюго Здоров'я і щастя – це те, що необхідно кожній людині. Важко уявити людину щасливою, якщо вона хвора. […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + 7 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)