Твір на тему: «Дружба – велика сила» |

Твір на тему: «Дружба – велика сила»

...

Твір на тему: «Дружба – велика сила» 4.51/5 (90.23%) 133 голос[ов]

Приклади того, як дружба допомогла людині протягом її життя, можна перераховувати надзвичайно довго і нудно. Практично будь-яку проблему можна вирішити, якщо у тебе є хороші друзі, які можуть допомогти і зробити вирішення твоєї проблеми більш простим і зручним. Звичайно, забезпечення дружньої підтримки повинно супроводжуватися і твоєї власною готовністю допомогти друзям, коли твоя участь необхідна. Дружба – велика сила, переконуватися в цьому можна день від дня.

Не буває повністю незалежної і самостійної людини, позбавленої будь-якого роду проблем, а тому маючої можливість обійтися без дружньої підтримки. У житті кожного з нас іноді трапляються моменти, коли нам потрібно щось вирішити. Наприклад, це може бути допомога емоційного або психологічного характеру. Звичайно, сьогодні існують послуги психолога, який вислухає тебе і дасть тобі професійну пораду. Але при виникненні будь-якої проблеми набагато краще звернутися за допомогою до хорошого друга. По-перше, хороший друг набагато краще психолога тебе знає і знає, що тобі можна порадити, щоб така порада була ефективною. По-друге, дружня допомога вимагає емоційної участі та взаємності, але вона не вимагає використання фінансових коштів, як це відбувається з психологами. Велика сила дружби дуже добре відчувається, коли після виникнення серйозних проблем і емоційних розладів ви починаєте спілкуватися з другом, і після цього спілкування напругу ніби рукою знімає. Вам стає дуже добре, спокійно на душі і дружба починає цінуватися вами дужче.

Звичайно, велика сила дружби відноситься не тільки до сфери духовних та емоційних взаємодій між людьми. Вона цілком може бути застосована й у побуті, звичайних матеріальних проблемах. Приміром, у кожної людини іноді бувають ситуації, коли вона позбавлена можливості оплатити собі що-небудь або впоратися з якоюсь проблемою самостійно. Незважаючи на те, що часто говорять про те, що позика грошей може зруйнувати дружбу, між порядними і терплячими людьми такої проблеми не з’являється. Набагато краще позичити невелику суму у друга, ніж у банку або у когось, хто може потім вибивати цю суму силою. Крім того, друг може допомогти з переїздом, з перестановкою в квартирі або в інших аналогічних ситуаціях.

Дружба – велика сила, в цьому повинен бути впевнений кожен. Втім, дружба має справжній сенс лише тоді, коли вона в повній мірі взаємна. Дружба, яка не є взаємною, рано чи пізно набридає людині, стає для одного з друзів тягарем або чимось неприємним. Така дружба просто-таки приречена на повний провал. Друзі мають обов’язки один перед одним, вони повинні дотримуватися їх.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)