Твір на тему: «Дружба – велика сила»

...

Твір на тему: «Дружба – велика сила» 4.46/5 (89.26%) 136 голос[ов]

Приклади того, як дружба допомогла людині протягом її життя, можна перераховувати надзвичайно довго і нудно. Практично будь-яку проблему можна вирішити, якщо у тебе є хороші друзі, які можуть допомогти і зробити вирішення твоєї проблеми більш простим і зручним. Звичайно, забезпечення дружньої підтримки повинно супроводжуватися і твоєї власною готовністю допомогти друзям, коли твоя участь необхідна. Дружба – велика сила, переконуватися в цьому можна день від дня.

Не буває повністю незалежної і самостійної людини, позбавленої будь-якого роду проблем, а тому маючої можливість обійтися без дружньої підтримки. У житті кожного з нас іноді трапляються моменти, коли нам потрібно щось вирішити. Наприклад, це може бути допомога емоційного або психологічного характеру. Звичайно, сьогодні існують послуги психолога, який вислухає тебе і дасть тобі професійну пораду. Але при виникненні будь-якої проблеми набагато краще звернутися за допомогою до хорошого друга. По-перше, хороший друг набагато краще психолога тебе знає і знає, що тобі можна порадити, щоб така порада була ефективною. По-друге, дружня допомога вимагає емоційної участі та взаємності, але вона не вимагає використання фінансових коштів, як це відбувається з психологами. Велика сила дружби дуже добре відчувається, коли після виникнення серйозних проблем і емоційних розладів ви починаєте спілкуватися з другом, і після цього спілкування напругу ніби рукою знімає. Вам стає дуже добре, спокійно на душі і дружба починає цінуватися вами дужче.

Звичайно, велика сила дружби відноситься не тільки до сфери духовних та емоційних взаємодій між людьми. Вона цілком може бути застосована й у побуті, звичайних матеріальних проблемах. Приміром, у кожної людини іноді бувають ситуації, коли вона позбавлена можливості оплатити собі що-небудь або впоратися з якоюсь проблемою самостійно. Незважаючи на те, що часто говорять про те, що позика грошей може зруйнувати дружбу, між порядними і терплячими людьми такої проблеми не з’являється. Набагато краще позичити невелику суму у друга, ніж у банку або у когось, хто може потім вибивати цю суму силою. Крім того, друг може допомогти з переїздом, з перестановкою в квартирі або в інших аналогічних ситуаціях.

Дружба – велика сила, в цьому повинен бути впевнений кожен. Втім, дружба має справжній сенс лише тоді, коли вона в повній мірі взаємна. Дружба, яка не є взаємною, рано чи пізно набридає людині, стає для одного з друзів тягарем або чимось неприємним. Така дружба просто-таки приречена на повний провал. Друзі мають обов’язки один перед одним, вони повинні дотримуватися їх.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Дружба – велика сила»”
  1. Ваня сказав:

    Жопа волосатая

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


2 + = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)