Твір на тему: «Добро зберігає людство на Землі»

...

Твір на тему: «Добро зберігає людство на Землі» 4.00/5 (80.00%) 4 голос[ов]

Якщо уважно задуматися про те, як розвивається існування всього нашого людства, то можна прийти до висновку, що воно забезпечується відразу декількома явищами. Як мені здається, ключовим, тобто, самим головний з цих явищ є добро. Щоб зробити висновок про те, що саме добро є тим явищем, яке зберігає людство на Землі, не треба багато думати, адже це і так зрозуміло майже всім. Однак розібратися в цьому питанні ще раз не буде зайвим, і саме цим я і займуся в даному творі.

Життя на Землі ніколи не була простим. Світ влаштований так, що в ньому завжди існує певний конфлікт інтересів. У той час як кожне суспільство прагне зробити своє життя краще, всім залишається зрозуміло, що ресурс нашої планети завжди був і буде обмеженим. Отже, його на всіх не вистачить. Саме з цієї причини ресурсів для задоволення всіх людських потреб ніколи не вистачає, а значить, хтось залишається обділеним. Цілком зрозуміло, що це призводить до частих конфліктів та протистоянь. Якби людям було повністю чуже добро, вони б вже давно знищили один одного. І єдиним ефективним засобом порятунку в даному випадку є добро.

Насправді люди дійсно є добрими, хто б що не говорив. Так, складно в це вірити, коли ми бачимо війни і криваві протистояння, причому не тільки у віддалених куточках світу, але і безпосередньо поруч з собою. Але навіть під час таких конфліктів їх учасники, в принципі, залишаються добрими людьми, які не добивають поранених, не розстрілюють беззбройних тощо. Я думаю, що подібні явища характерні не тільки для воєнного часу, але і для звичайного життя людей. У той час як між усіма людьми існує постійна конкуренція, також завжди зберігаються і деякі правила доброти. Наприклад, не добивати переможених, допомагати нужденним і робити все можливе для того, щоб зберегти життя і здоров’я інших людей, навіть якщо між вами існують не самі добрі стосунки.

Іноді в доброту на Землі вірити дуже складно. Думаю, що зараз саме такий час, тому що до нас прийшла війна. Однак навіть у такі складні часи не варто забувати, що саме людська доброта і розважливість у всі часи рятувала людство. Люди розуміють, що постійне зло не веде ні до чого хорошого. Більше того, постійне вчинення поганих вчинків цілком може привести до загибелі всього людства. Саме з цієї причини слід вміти зупинитися в потрібний момент, стати добрим і не проявляти зла по відношенню до інших.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)