Твір на тему: «Добро повертається добром» Варіант 3 |

Твір на тему: «Добро повертається добром» Варіант 3

...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: «Добро повертається добром» Варіант 3

Миролюбність, прихильність, доброта – ці високі людські якості вважалися надзвичайно цінними з глибокої давнини і в усі часи. І навіть у наші дні, коли у світі, здається, правлять всепоглинаюча агресія і жадібність, добро, все ж, існує, і ця свідомість зігріває душі тих, хто цілком відкритий істинним моральним цінностям, хто прагне до кращого і не сприймає для себе іншого кредо, ніж честь, гідність і благородство.

Однак не даремно стверджували стародавні, що до кожного вчинку людини прикріплено дзеркало, і злість неодмінно обернеться злістю, а добре діяння завжди повернеться добром. Звичайно, цей постулат не можна розуміти занадто буквально, очікуючи, що хороший вчинок повинен повернутися негайно. Насправді ж очікування добра у відповідь на добро – не є прагнення егоїстичне, його не можна сприймати як якусь угоду з вищими силами, прагнучи здійснити добрий вчинок лише в надії на щедру нагороду.

Щоб доброта ніколи не покидала людини, щоб його життя було зігріте теплим і гідним ставленням оточуючих людей, треба навчитися робити добро просто так, без будь-якої надії на подяку, з найчистішими і безкорисливими намірами, створивши свій власний спосіб життя і думок. Допомогти тому, хто жадає допомоги, дати мудру пораду або просто вислухати і зрозуміти іншого – справжнє призначення людини, що живе в соціумі. А в результати можна отримати саме те, що обіцяє нам прислів’я: «Зроби добро і воно обов’язково до тебе повернеться».

І дійсно, щоб дії людини носили лише позитивний і творчий характер, були спрямовані на допомогу нужденним, треба думати лише про хороше, направляти свої думки в потрібне русло, намагатися огороджувати свій розум від жадібних і злісних помислів, і тоді звичка робити навколишньому світу добро стане другою натурою, і лише таке життя можна назвати справжньою духовним життям.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− чотири = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)