Твір на тему: «Добре жити, коли можна подорожувати»

...

Твір на тему: «Добре жити, коли можна подорожувати» 4.76/5 (95.29%) 17 голос[ов]

Твір на тему: «Добре жити, коли можна подорожувати»

Більше всього на світі я люблю подорожувати, хоча вдається мені це не дуже часто. Я по-доброму заздрю ​​тим людям, які за родом своєї діяльності можуть побувати в різних країнах і познайомитися з ними не по книгах і телепередачах, а особисто. І коли я дізнаюся, що мої батьки збираються кудись їхати, я вже за два тижні починаю готуватися до майбутньої подорожі. Перш за все, я сідаю за комп’ютер і в мережі Інтернет відшукую цікаві місця, які можна буде відвідати за запланованим батьками маршрутом. Потім я дивлюся фотографії тих місць і уявляю собі, як це буде виглядати насправді.

Я дуже люблю подорожувати на поїзді. Мені подобається спостерігати за тим, як змінюються за вікном пейзажі, і я годинами можу дивитися у вікно, ні на хвилину не відриваючись від своїх спостережень. Під час поїздок з батьками або однокласниками я звик уважно розглядати все, що мені здається цікавим. Коли я опиняюся на природі, я з великою увагою прислухаюся до оточуючих мене звуків і придивляюся до навколишнього пейзажу. Так я можу зрозуміти життя тварин і птахів, так я можу оцінити всю красу навколишнього світу. Коли я опиняюся в чужому місті, з такою ж увагою я прислухаюся і придивляюся до його жителів. Так мені легше зрозуміти, чим живе це місто і його мешканці. І де б я не опинився, я завжди фотографую все, що мені сподобається і все, що зможе нагадати про мою чергову захоплюючу подорож.

Сьогодні мільйони людей проводять свої відпустки і відпочивають , подорожуючи по світу . Вони знайомляться з іншими країнами і континентами, відвідують сучасні міста і доісторичні руїни, вони подорожують для того, щоб побачити світ або просто для зміни обстановки. І це здорово, адже кожній людині цікаво відкрити для себе щось нове, познайомитися з іншими культурами і способом життя, зустріти цікавих людей, спробувати найнеймовірніші страви, почути найрізноманітнішу музику і зробити тисячі фотографій.

Я помітив, що тим, хто живе в селі, дуже подобається їздити в місто, бродити по міських вулицях, розглядати вітрини магазинів і обідати в шикарних ресторанах або простеньких кафе. А ось міські жителі, навпаки, із задоволенням вибираються на природу і проводять там якщо не всю відпустку, то вже вихідні – точно. І тих і інших можна зрозуміти, тому що вони, як і я, прагнуть до чогось незвіданого і нового, бажають ближче познайомитися з іншими умовами та іншим укладом життя.

Як здорово, коли можна подорожувати! Можна брати з собою фотоапарат і відеокамеру, на які із задоволенням знімати визначні пам’ятки архітектури, замки і старі церкви, види гір і рівнин, долин і озер, лісів і водоспадів, дерев і квітів, птахів і тварин. А кілька років потому можна зручніше влаштуватися в затишному домашньому кріслі, і, милуючись фотографіями, згадати про приємні дні, проведені в подорожі .

Якщо людина, як і я, любить подорожувати, вона зможе дізнатися і побачити багато такого, чого ніколи не дізнаєшся, а тим більше не побачиш, сидячи вдома. Я впевнений, що кращий спосіб вивчати географію – це подорож, а кращий спосіб дізнатися і зрозуміти інших людей – це познайомитися з ними особисто. Добре жити, коли можна подорожувати!


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Добре жити, коли можна подорожувати»”
  1. аліна сказав:

    пожалуйста напишите текст на украинком язике на тему ..подорож до харкова ..

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири + = 5или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)