Твір на тему: «День Матері»

...

Твір на тему: «День Матері» 4.88/5 (97.69%) 329 голос[ов]

24

Для кожного з нас найдорожча в житті людина – це, звичайно ж, мама. Адже саме мама подарувала нам життя, саме мама завжди до нас ніжна і уважна. І ніхто не знає, скільки любові і болю може вмістити материнське серце, скільки переживань за своїх дітей воно може винести. Адже коли дитина захворіла або з нею трапилося нещастя, саме мама її лікує і більше всіх їй співчуває. А коли діти стають дорослими, мама так само ділить з ними всі переживання їх самостійного життя.

Мама супроводжує нас все життя, незважаючи на те, знаходиться вона поруч з нами або за тисячі кілометрів від нас. І навіть на порозі своєї смерті мама турбується не про себе, а про своїх дітей. Сила материнської любові здатна подолати будь-які перешкоди і будь-які відстані. І де б ми не знаходилися, мамина любов, мамині молитви і переживання вберігають нас від нещасть і життєвих негараздів.

Мама – саме та людина, на прикладах якої ми вчимося вірності, ніжності і любові до близьких людей, поваги та ввічливості до інших. Дівчинка найчастіше переймає у своєї мами всі її звички, навички та вміння, а хлопчик навчається у мами самим головним життєвим правилам, які потрібно знати будь-якій хорошій людині. Це і повага до старших, і захист слабших, і особливе ставлення до жінок, і багато іншого, що він пронесе через все своє життя. Кажуть, що навіть дружин більшість чоловіків вибирають схожими на своїх мам.

Скільки матерів проводжає своїх дітей в подорож, в далеку дорогу, інколи назавжди, не сподіваючись їх більше побачити, але кожна мати до останньої хвилини свого життя чекає їх повернення в рідний будинок. Будинок, в якому ми завжди будемо залишатися найбажанішими гостями.

Мама може все пробачити і все зрозуміти, вона підтримає свою дитину навіть тоді, коли вона буде винна з точки зору закону або суспільної моралі. Тому що для кожної мами її дитина – найсвятіше. А для дитини найсвятішим має бути його мама. У цьому і криється вся сила материнської любові, адже вона на все життя, вона незрадлива і вірна.

Але знаючи про те, наскільки сильно любить нас мама, ми дуже часто приділяємо їй надто мало уваги, занадто часто ми ставимося до них холодно або навіть байдуже. Але, навіть попри це тільки мама буде любити нас завжди, любити нас такими, які ми є, любити скрізь і в будь-яких обставинах. Для мами саме її дитина завжди найкраща у світі. Тільки мама може побачити свою дитину такою, якою вона є, і уявити, якою б вона могла стати.

Ми теж колись будемо батьками, а зараз все, що від нас вимагається – ніколи не забувати своїх матерів. Наші мами заслуговують нашого розуміння, слухняності та постійної уваги, а не тільки букетика квітів по святах. Ми повинні оберігати наших мам від прикростей і незгод, адже коли їх не стане, нас вже нікому буде захищати в цьому важкому і часом несправедливому життю.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 2 = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)