Твір на тему: «Чим мені запам’ятався твір «Наталка-Полтавка»?»

...

Твір на тему: «Чим мені запам’ятався твір «Наталка-Полтавка»?» 2.50/5 (50.00%) 2 голос[ов]

Іван Котляреський написав відразу кілька видатних творів, які стали справжніми перлинами української літературної творчості. Мені вдалося прочитати відразу два його найвідоміші твори – «Наталка-Полтавка», а також «Енеїда». Можу з упевненістю сказати, що обидва твори мені дуже сподобалися, тому що у них цікавий і привабливий сюжет, який не дає відірватися від читання ні на секунду. Цілком зрозуміло, що такі твори просто не можуть залишити будь-якого читача повністю байдужим.

Однак якщо потрібно вибрати більш цікавий і такий, що справив на мене більш сильне враження твір, то я зроблю вибір на користь його п’єси «Наталка Полтавка». Говорячи про цю п’єсу, я можу сказати, що вона має дуже цікавий сюжет, який не дає відволікатися від читання і постійно тримає в напрузі, змушуючи задаватися питанням про те, а що ж там попереду. Крім того, події, описані в п’єсі, є абсолютно нормальними і природними для звичайного українського життя. Вони цікаві з усіх точок зору і можуть зацікавити навіть звичайних людей. Одночасно унікальні і такі звичні для простого українського життя образи Наталки, Петра, інших головних дійових осіб п’єси дозволяють читачеві з головою зануритися в читання і знаходити так відображення деяких проблем власного життя.

Окремо я би хотів сказати про культурне значення цієї п’єси, адже я сприйняв її як сильне культурне явище. Варто відзначити, що Котляревський зміг зобразити насправді гарні образи народних характерів у цьому творі. Крім цього, він показав надзвичайну красу їх власної мови. Читання п’єси дещо розширило мої знання рідної мови, я вивчив багато нового і буду використовувати це у своєму повсякденному житті. Крім того, автор зміг створити напрочуд цікаві персонажі і показати всі їхні психологічні особливості та характеристики, що зробило твір набагато більш цікавим.

Важливо відзначити, що цю п’єсу Котляревський написав у сентиментальному стилі, що підтверджується деякими сентиментальними вчинками героїв твору, зображенням їх почуттів й переживань. Все це в комплексі створило насправді цікавий твір, п’єсу, яку люблять і постійно перечитують мільйони українців. Особисто для мене головне достоїнство цього твору в тому, що в ньому вкрай цікавий сюжет, гарне викладення, а також безліч уроків життя морального характеру. Саме цим п’єса мені і запам’яталася.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− шість = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)