Твір на тему: «Чим мене приваблює твір Ярослава Стельмаха «Химера лісового озера» |

Твір на тему: «Чим мене приваблює твір Ярослава Стельмаха «Химера лісового озера»

...

Твір на тему: «Чим мене приваблює твір Ярослава Стельмаха «Химера лісового озера» 4.67/5 (93.33%) 6 голос[ов]

Будь-який твір може чимось привернути і зацікавити читача. Але особисто я завжди захоплювався сюжетом. Саме завдяки цікавому сюжету будь-яку книжку можна прочитати в найкоротші терміни. При читанні, якщо оповідання дійсно зацікавлює, завжди не хочеться завершувати, а потім завжди хочеться скоріше повернутися до чтива, щоб дізнатися, що ж відбудеться далі. Зазвичай я завжди з великим інтересом читаю, якщо мені дійсно подобається сюжет, незалежно від усіх інших обставин.

Твір Ярослава Стельмаха « Химера лісового озера» досить простий саме по собі. Він розповідає про пригоди двох хлопчиків – Митька і Сергійка. Одного разу їм задали в школі поїхати в село, щоб вивчити життя деяких комах, підготувати доповідь, а потім повернутися і здати це завдання вчителю. Вони вже давно мріяли зробити цю поїздку, оскільки село інтригувало й цікавило їх. Там їх чекало справжнісінька пригода. Вони дізналися про можливе існування страшного чудовиська, що живе в лісовому озері. Будучи хлопцями дуже допитливими і спраглими нових знань, вони влаштувалися у власному курені біля озера, щоб як-небудь зловити це чудовисько і отримати частину своєї заслуженої слави. Вони навіть придумали спеціальну пастку, розраховуючи на те, що монстр зрештою потрапить в неї. Як виявилося пізніше, насправді їх намагався обдурити і налякати сусідський 14-річний хлопчик Васька, але все-таки вони змогли розкрити його хитрий план і зрозуміти істину. У той же час, поки вони не знали про те, що цим «монстром» насправді є Васька, вони вивчили багато всього нового, тим самим збагативши себе цікавими знаннями про світ і про власних предків з книг.

Це оповідання сподобалося мені своїм сюжетом. Звичайно, я припускав і навіть був в глибині душі впевнений в тому, що насправді ніякого чудовиська в озері не водиться, а насправді дітлахів просто хтось обманює заради веселощів та забави. Але, тим не менше, мені було дуже цікаво дізнатися, чому ж на березі озера з’являються пір’я й сліди, хто насправді є таким лукавим жартівником. Чесно кажучи, до кінця розповіді я все-таки не втрачав віри в те, що в місцевому озері дійсно водиться чудовисько, а хлопцям все-таки вдасться його зловити і після цього прославитися.

Крім того, в цьому оповіданні є певна мораль. Насправді, в дитинстві для людини дуже важлива якась таємниця, якийсь секрет. Завдяки цьому людина не стоїть на місця, прагне отримувати все нові і нові знання, розвиватися, ставати з кожним днем кращою. На прикладі Митька і Сергійка ми побачили, як двоє молодих людей стали розумнішими, освіченішими через звичайні жарти, які в той же час являли собою великий секрет і інтерес.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 3 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)