Твір на тему: «Чи важко бути доброзичливою людиною?»

...

Твір на тему: «Чи важко бути доброзичливою людиною?» 4.73/5 (94.62%) 52 голос[ов]

Сучасний світ час від часу буває достатньо жорстоким і лицемірним. Зрозуміти це можна, адже між людьми йде постійна боротьба за місце під сонцем, тобто за кращі умови життя, отримання різноманітних благ і тому подібного. Сумніватися в цьому не варто нікому, адже навіть економічна теорія говорить нам, що бажання людей безмежні, тоді як ресурси нашого суспільства і планети обмежені. У той же час люди повинні прагнути залишатися людьми, наділеними тими якостями, які наближають їх до Бога. Однією з таких якостей і є доброзичливість.

Що означає бути доброзичливим? Доброзичливість – досить складна категорія, яка носить позитивний характер і відтінок, але в той же час в деяких випадках доброзичливість і лицемірство дуже легко можна переплутати. Лицемірство в свою чергу – категорія, яка носить безумовний негативний характер. Доброзичливість – це щире побажання оточуючим людям добра. Дуже важливо розуміти, що це саме щире побажання, а не побажання виключно з ввічливості. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що доброзичливість може бути властива далеко не всім людям, а лише тим, хто наділений дійсно добрим серцем і помислами. Чи багато таких людей? Це питання також складне. Думається, що по-справжньому добрих людей все ж не багато. У той же час варто відзначити, що прагнути ставати більш доброзичливим може кожен, якою б людина не була.

Бути доброзичливим досить складно. Людина сама по собі не завжди сильна морально і емоційно. Людина часто думає про те, що в його проблемах винен не вона сам, а хтось інший. Більше того, іноді це дійсно правда, і в проблемах певної людини можуть бути винні оточуючі. Як на тлі цього можна бути до цих людей щиро доброзичливим і не бути налаштованим негативно по відношенню до них? Це дуже непросто. Набагато простіше зробити вигляд, стримавши весь свій негатив і сказати щось доброзичливе не з щирих спонукань, а з лицемірства. Але лицемірство і доброзичливість – це зовсім різне і ніяк не може вважатися чимось схожим.

Як же відрізнити доброзичливість від лицемірства? Грань проходить між словами і діями. Доброзичлива людина не тільки говорить щось приємне, але і готова робити певні дії для допомоги оточуючим її людям. Лицемір ж завжди буде готовий обсипати приємностями, ввічливістю, чемністю і навіть компліментами, але варто хоча б натякнути йому на необхідність реальної допомоги, як він або демонстративно умиває руки, показуючи, що в цьому житті кожен сам за себе, або просто непомітно кудись пропадає з вашого життя. Не варто звинувачувати лицемірів в цьому, вони просто слабкі люди. Щира доброзичливість – діяльна, нею володіють лише сильні духом люди.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − 5 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)