Твір на тему: «Чи престижно мати міцні знання і навчатися успішно?»

...

Голосуйте за цей твір

Питання престижу в житті було актуальним завжди, жодним чином не можна вважати винятком і сучасне людське суспільство. Люди обов’язково змагаються між собою, намагаються перемогти в конкуренції, щоб бути максимально ефективними, а тому цікавляться престижем і прагнуть його отримати. Як відомо, сьогодні найпрестижніше мати багато грошей, дорогі речі і взагалі демонструвати різними способами свій надзвичайно високий статус у суспільстві. Але є й інші речі та дії, які теж потрібно враховувати, адже і вони роблять становище людини престижнішим.

Я думаю, що, незважаючи на дещо незвичайне ставлення до навчання і освіти в сучасному українському суспільстві, добре вчитися – все ще досить престижно. Що я маю на увазі в даному випадку? Як би там не було, а людина перебуває в постійній взаємодії з тими, хто її з усіх боків оточує. Всі ми любимо спілкуватися з ерудованими, розумними людьми, які можуть розповісти або поділитися чимось корисним або цікавим. Ось тільки такий розум або ерудиція ніколи не падають на людину прямо з неба, необхідно щось робити, щоб їх отримати. Що потрібно робити – зрозуміло, потрібно добре вчитися, це перший крок на шляху до успіху, як мінімум. Відповідальна і серйозна навчання дасть людини такі необхідні знання, можливість розвиватися, розуміти запити суспільства і формулювати свої відповіді на такі запити. Звичайно, далеко не завжди одне лише навчання дає людині міцні знання. Нерідко буває і так, що люди усвідомлюють необхідність багато знати вже після закінчення школи або вищого навчального закладу. Тоді вони починають займатися самоосвітою, в кінцевому підсумку вона може стати не менш ефективною.

Як правило, чим вище суспільство, тим розумніші там люди, адже забратися на верхівку всієї соціальної піраміди зовсім не так просто. Саме з цієї причини в цьому суспільстві прийнято вважати престижними хороші знання. В свою чергу такі знання можуть забезпечуватися виключно серйозним навчанням, так що можна в цілому сказати, що міцні знання і хороше навчання, в тому числі і на шкільній лаві, – це теж досить престижно.

Втім, окремо варто згадати про деякі помилкові, неправильні установки і думки, які існують у сучасному суспільстві. Деякі люди вважають, що для життєвого успіху, який є основним індикатором престижності, добре вчитися зовсім не обов’язково, а потрібно починати працювати якомога раніше, щоб набиратися досвіду тощо. Досвід завжди корисний, але він ніколи не зможе замінити дійсно якісні знання. Знання розширюють світогляд людини, показують їй набагато більше, ніж вона бачить у певний момент, а тому ймовірність того, що така людина буде щасливою – значно вище.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 − три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)