Твір на тему: «Чи потрібні уроки етики у школах?»

...

Твір на тему: «Чи потрібні уроки етики у школах?» 4.10/5 (82.00%) 10 голос[ов]

Школа – це місце, де молода людина вивчає все необхідне, що може знадобитися їй впродовж життя. Вже сотні років діти вивчають рідну мову, математику, історію і безліч інших важливих предметів, багато з них стали звичними і природними для учнів, вони сприймаються як щось звичайне і зрозуміле. Однак є і більш нові предмети, які точно так само вивчаються в школі, але з відносно недавніх пір. Одним з таких предметів є етика, яка викладається на відповідних уроках. Чи дійсно потрібно вивчати етику? Що в ній важливого і як це проявляється у повсякденному житті людини?

По-перше, варто розібратися, що це за дисципліна, і що конкретно в її межах вивчається. З латинської мови етика перекладається як звичай. В принципі, саме звичаї певного суспільства вона і вивчає. Зокрема, в українських школах етика вивчає традиції українського суспільства, наші звичаї, деякі аспекти моралі тощо. В рамках етики докладно пояснюється не тільки самі правила, що панують у суспільстві, але також і причини, по яким дані правила є важливими. Тобто, дається обґрунтування існування моралі. При цьому варто пам’ятати, що в різних країнах суспільства й правила можуть бути різними. Тому етика не є універсальною дисципліною і підходить більшою мірою тільки для України.

Я вважаю, що вивчення моралі дійсно потрібно. Людина буде почувати себе комфортно в суспільстві лише в тому випадку, якщо буде грати за правилами такого суспільства. А правила існують як писані, тобто, закони, так і неписані, тобто, мораль. Вони можуть бути досить складними для розуміння і дотримання, саме з цієї причини повинні бути вчителі, які зрозуміло їх пояснять, а також уроки, на яких все це буде належним чином зроблено. Крім того, я вважаю принципово важливим також і пояснення того, на чому ґрунтується мораль, навіщо вона потрібна, які наслідки будуть за недотримання її правил. А наслідки такі, як мені добре відомо, можуть бути надзвичайно серйозними. Все це теж можна і потрібно розглядати на уроках етики.

З кожним роком життя в кожному суспільстві стає все складніше. Молоді люди повинні розуміти, що таке суспільство, і як в ньому варто себе вести. Нерозуміння цього може спричинити за собою дуже серйозні проблеми і неприємності. Щоб запобігти всім цим поганим наслідкам, слід вивчати в школі спеціальні предмети, наприклад, етику. Я переконаний, що такий предмет не просто потрібен, він вкрай необхідний для всіх учнів, щоб вони стали гідними членами нашого суспільства.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири − = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)