Твір на тему: «Чи потрібна сьогодні освіта?»

...

Твір на тему: «Чи потрібна сьогодні освіта?» 3.00/5 (60.00%) 1 голос[ов]

Людина витрачає на отримання освіти значну частину свого життя. При цьому не варто плутати освіту і отримання знань. Освіта – це дитячий садок, школа, вищий навчальний заклад і інші види навчальних закладів, а ось знання людина цілком може отримувати протягом всього свого життя, займаючись тими чи іншими заняттями. Особливість освіти в тому, що оцінку твоїм знанням дає не практика, а якась інша людина, зі своїми особливостями, суб’єктивними поглядами і тому подібним. Так чи варто витрачати стільки життєвого часу на освіту або людина може відмовитися від усього цього і займатися практичною діяльністю відразу?

Що ж, відповісти на це питання адекватно можна лише тоді, коли багато чого вже проаналізовано і зроблені певні висновки. Важливо розуміти, які у освіти переваги і які в неї недоліки. Лише після цього можна зробити правильний вибір. Спершу хотілося б розповісти про переваги освіти. Завдяки навчанню в школі або університеті людина тренує себе і починає краще розуміти свої здібності і схильності. Якщо ти вчишся з бажанням отримати ту чи іншу професію, в кінцевому підсумку ти рано чи пізно зрозумієш, подобається тобі ця професія чи ні, чи є в тебе до неї схильність чи ні. А ось без розуміння цього нічого досягти в житті не можна. Крім того, інформаційне коло людини розширюється, тобто майбутній професіонал, який добре навчився, зможе не просто автоматично робити одне і те ж кожен день, він буде розуміти, що він робить і навіщо він це робить. Все це надзвичайно важливо.

Але у освіти існують і певні недоліки. По-перше, тобі доводиться контактувати з вчителями чи викладачами. Іноді викладачі впливають на учня позитивно, але буває і так, що відбувається повністю навпаки. Іноді після спілкування з викладачем в учня зникає будь-яке бажання вчитися, він втрачає віру в себе, а це всього лише з тієї причини, що викладач не знайшов до нього правильний підхід. Ще однією негативною стороною освіти є те, що часто воно є марною. Багато людей критикують сучасну освітню систему за те, що вона не видає суспільству гідних професіоналів.

Як і будь-яке інше явище, освіта має певні позитивні і негативні риси. Я все ж схиляюся до думки, що скасовувати всю цю систему було б нерозумно. Історія не дарма поступово виробила ту освітню систему, яка сьогодні існує. Ми повинні бути в міру консервативні і розумні, щоб не зруйнувати те, що існує сьогодні заради незрозумілого поки що ефекту. Нехай освіта залишається такою, якою воно є.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)