Твір на тему: «Чи потрібна акція милосердя у наш час?»

...

Твір на тему: «Чи потрібна акція милосердя у наш час?» 4.39/5 (87.78%) 18 голос[ов]

Милосердя можна з упевненістю назвати однією з кращих якостей, що має людина. У ньому укладено все хороше. Милосердя – це добрі вчинки. Не всі люди рівні й однакові, у декого життя складається не найкращим чином. Але це зовсім не означає, що таких людей потрібно уникати або ігнорувати. Милосердя – це своєрідна допомога з боку тих, у кого все в житті склалося добре, по відношенню тих, у кого склалося не найкращим чином. Так допомогти може тільки людина людині. Інші живі істоти не знають категорію милосердя так, як її знаємо ми.

Акція милосердя в наш час не менш актуальна, ніж коли-небудь раніше. Хіба можна сказати, що в сучасному світі страждає менше людей, ніж коли-небудь і де-небудь раніше? Звичайно, так сказати не можна. Сучасний світ технологічно розвинений, але абсолютно нерозвинений соціально. Більшість людей сприймають життя як боротьбу, у якій переможений зазвичай зобов’язаний загинути і перестати існувати. Правдиве і справжнє милосердя часто підміняється звичайною ввічливістю. Потрібно розуміти, що таке ввічливість і милосердя. Якщо людина допомагає тільки словом, то це не більше ніж ввічливість. Милосердя – воно завжди діяльне, воно означає якісь вчинки, які здійснює людина. Акція милосердя і є подібним вчинком. Під час неї люди збираються, щоб допомогти іншим. Вони роблять це добровільно і безоплатно, не чекаючи нічого у відповідь. Це і є справжнє милосердя.

Чесно кажучи, питання про те, чи потрібна акція милосердя в нинішній час я вважають не зовсім адекватними. Хіба життя сьогодні стала набагато кращим, ніж вона була раніше? Особливо це стосується України, де через безвідповідальну владу рівень життя знизився у багато разів. У нас зараз особливо важливе милосердя. В нинішніх умовах, коли коштів ледь вистачає на харчування та оплату житла, а багато людей просто приречені на смерть через неможливість купити собі ліки, милосердя стає особливо актуальним. І якщо люди не будуть проводити акції милосердя, просто так допомагати один одному і тому подібне, то багато хто просто не виживе.

Акції милосердя завжди була актуальні. Але в нинішній час вони набагато актуальніші, ніж коли-небудь раніше. Життя в Україні останнім часом погіршилася радикально. Багато людей просто не виживуть в нових умовах. Акції милосердя – це саме те, що може допомогти. Кожен з нас може бути милосерднішим, всі разом ми повинні організовувати такі акції. Можливо, завдяки всьому цьому чиєсь життя буде врятоване.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − = 6или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)